Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Trek:Voyager

4 posters

 :: SF :: Star Trek

Ići dole

Star Trek:Voyager Empty Star Trek:Voyager

Počalji od Dr.Jackson Pon Avg 22, 2011 4:24 am

Star Trek:Voyager 384px-VOYcrew7
„Zvezdane staze: Vojadžer“ (engl. Star Trek: Voyager) je američka naučnofantastična TV serija, čija je radnja smeštena u izmišljenom svetu „Zvezdanih staza“. Seriju su stvorili Rik Berman (engl. Rick Berman), Majkl Piler (engl. Michael Piller) i Džeri Tejlor (engl. Jeri Taylor). „Zvezdane staze: Vojadžer“ je četvrti nastavak prvobitne serije — „Zvezdane staze: Originalna serija“. Prvi put je prikazana 16. januara 1995, na televizijskoj mreži „UPN“ (Junajted paramaunt netvork, na engl. United Paramount Network), a poslednja, 172. epizoda serije je prikazana 23. maja 2001. godine.

Prvi put ovu seriju gledao sam na HRT-u i to sam sasvim slučajno dok sam listao kanale.Zahvaljući njoj zavoleo sam Star Trek.Inače serija prati svemirski brod Voyager koji je slučajno prebačen na drugi kraj galaksije tačnije u Delta kvadrant a tamo ih čeka najveći neprijatelj Borg (na kraju serije imate zadnji okršaj sa ovom vrstom).Sazaćete recimo da ljudi nisu jedina inteligenta vrsta koja je evoulirala na Zemlji!
Dakle jer ste gledali Voyager?Vaši komentari....
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Star Trek:Voyager Empty Re: Star Trek:Voyager

Počalji od Hex Sub Avg 27, 2011 3:58 pm

Gledao sam Voyager i stvarno ne znam šta da kažem o ovom serijalu... Serijal i nije tako loše osmišljen, ali je moglo mnogo bolje da se realizuje.

Priča je sama po sebi zanimljiva i lepo je što se pomalo oslanja na TNG. Serija se odvija otprilike u isto vreme kad i DS9, ali jako, jako daleko.

Moja najveća zamerka je izbor glumaca. Svi likovi su koliko toliko dobri, ali je kapetanica užasna glumica. Apsolutno je operisana od glume, glumi kao u filmovima sa početka 50-tih, kraja 40-tih. Ti izrazi lica, pogledi, način izgovaranja rečenica je tako loš da ja nisam mogao da se naviknem na njenu pojavu do samog kraja serije.

Kao što sam rekao na samom početku, dobra priča, dobri efekti, loša realizacija priče i još gora glumačka postava. Jedino se od te loše postave koliko toliko izdvaja glumac koji glumi Doktora (hologram i nema ime, tako da su koristili njegovu titulu kao njegovo ime). Verovatno će vam biti antipatičan na početku, ali će te ga zavoleti kroz seriju.

Preporučujem da odgledate serijal, ako ne zbog odlične glume, onda makar zbog zanimljive priče...

Ocena 5,5/10 jedva prolazna ocena.
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Star Trek:Voyager Empty Re: Star Trek:Voyager

Počalji od Dr.Jackson Sub Dec 10, 2011 7:33 am

Sad se podseti ,meni kapetenica je super likusa jer izmedju ostalog pomalo lici na moju baku (kad je bila mlada,znate kad odem kod nje ima njeje stare fotke),imaju iste skoro poglede da to nije normalno... Very Happy
Meni je VOY skroz drag jer je to moj prvi TREK!! Jupi
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Star Trek:Voyager Empty Re: Star Trek:Voyager

Počalji od Sovereign Pon Feb 06, 2012 10:53 am

Kao dugogodišnji treker sobodno mogu reći da je Voyager jako dobar serijal. Od same priče, efekata, glumaca, osim dvojice ( Robert Beltran - Chakotay i Garrett Wang - Harry Kim ).
Nakon TNG-a i DS9 radnja je odlična. Nove vrste, planete. I što je najvažnije jako se puno pojavljuje glavni "villain" Star Trek-a...Borg. Very Happy
Sovereign
Sovereign
Novice
Novice

Broj poruka : 8
Datum upisa : 06.02.2012
Lokacija : United Federation of Planets

http://intrepidphoenix.forumclan.com/

Nazad na vrh Ići dole

Star Trek:Voyager Empty Re: Star Trek:Voyager

Počalji od Dr.Jackson Čet Mar 08, 2012 8:03 am

Moram da priznam da Voya ima najgori kraj koja je neka serija dobila!
Prema ovome TATV (kraj ENT-a) izgleda kao pravo umetnicko delo!
(zakljucak je lep )

Prvi deo necu da komentarisem ali sam nacin kako se zavrsio Voyager je nesto sto ne mogu da prezalim Smrc Cu da se roknem
Aj sto su osakatali Borga (i kada sam prvi put gledao Voyu ocekivao sam da ce Ameri kad tad da mu smrse konce) ali sama prica i ideja zadnje epizode zasluzije ne 1 vec 0! Palica Palica Palica

I da meni je Voyager vrh do 5 sezone!
6 i 7 su nesto losije ali nema veze Pozdrav

Dobra serija! Jupi


Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Star Trek:Voyager Empty Re: Star Trek:Voyager

Počalji od Elrond Smith Ned Jul 21, 2013 9:40 pm

Dobra serija
Zavrsnica je smandrljana, ali je prvih nekoliko sezona jako dobro
Najbolji karakteri su mi Doktor
i moja miljenica Seven of Nine Zaljubljen 

Star Trek:Voyager Seven-of-Nine-star-trek-voyager-24187008-1024-768

Star Trek:Voyager 7of9_s4a
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Star Trek:Voyager Empty Re: Star Trek:Voyager

Počalji od Elrond Smith Ned Jul 21, 2013 9:42 pm

Zamislite kakvu bi borgovi imali prednost kada bi se ovo dvoje urduzilo ili nesto vise Wink

Star Trek:Voyager Images?q=tbn:ANd9GcTwJdzKm_FNaVBsV39r3SR8U1F1xl0ST5a-ME7nPN3WIbcPoQKV

i

Star Trek:Voyager View?resolution=1680x1050&file=MTI4MHg5NjAvMjAxMjEwMjUvamVyaSByeWFuIHNldmVuIG9mIG5pbmUgMTI4MHg5NjAgd2FsbHBhcGVyX3d3dy53YWxscGFwZXJuYW1lLmNvbV82MC5qcGc=&name=amVyaV9yeWFuX3NldmVuX29mX25pbmVfMTI4MHg5NjBfd2FsbHBhcGVy
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Star Trek:Voyager Empty Re: Star Trek:Voyager

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: SF :: Star Trek

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu