Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Trek [2009]

 :: SF :: Star Trek

Ići dole

Star Trek [2009] Empty Star Trek [2009]

Počalji od Dr.Jackson Ned Avg 28, 2011 8:25 am

Star Trek [2009] Star-trek-2009-f
Zvezdane staze (eng. Star Trek) ime je 11. filma iz istoimenog znanstveno-fantastičnog serijala, snimljenog 2009. godine, u režiji J. J. Abramsa
Fabula
Radnja filma obuhvaća vrijeme između 2233. godine i 2387. godine, na početku filma upoznajemo roditelje čuvenog Jamesa T. Kirka, u prilično dramatičnim okolnostima - otac spašava živote posade, svoje supruge i tek rođenog djeteta tako što se žrtvuje s brodom čiji je kapetan postao 12 minuta ranije. James Tiberius Kirk je tipičan buntovni/problematični pubertetlija velikog talenta, ali na najboljem putu da ga utopi bilo u tučnjavama, prometnoj nezgodi u stilu Jamesa Deana ili na neki podjednako poetičan ali ipak prilično fatalan način. No na poticaj očevog prijatelja upisuje se na Akademiju Zvjezdane Flote, i do kraja filma uništi podosta negativaca uz pomoć Vulkanca Spocka, doktora McCoya, Sulua i Scottyja. Jedina razlika u odnosu na TOS je što lijepa Uhura više gleda Spocka nego kapetana, ali u filmu trajanja 127 minuta kapetan se ipak našao u krevetu s ženskom pripadnicom rase zelene boje.

Malo ja
Sav "napucan" akcijom.film je toliko uzbudljiv da i moj otac koji nesto ne voli Trek rekao da mu se svidja Very Happy A vala i meni se svidja,novi Enterpise ne da je dobar nego razvaljuje.Ono sto bi posebno izdvojio jeste warp...koje video znam o cemu govorim. Poput pomorskog broda Enterprise ima onu cuvenu rucku za davanje gasa i onda zusssssssssssssss.....
Scena ulaska u warp je toliko brza da jedva vidis sta se desava a po meni to je i realisticnije od onih starih sporih ulaska warp gde brod razvalci ko pihtija.A da oni novi "fejzeri" isto kidaju kako su dobri
Jer je neko gledao ovaj film?
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: SF :: Star Trek

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu