Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

4 posters

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Pet Okt 11, 2013 10:18 am

Nisam gledao Bleach, ali ova mala curica sa slamcicom i katanom mi djeluje vrlo zanimljivo
Na neki uvrnut nacin i nevino i opako... zanimljiv kontrast Wink
Imas li jos sta sa njom?
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Pon Okt 14, 2013 2:10 am

Hehehe, ne bi hteo da se zezas sa njom!
Imam jedan crtez od pre Hrista, tako da i nije bas vredan postavljanja.

Ali imam jos par crteza, od kojih sam sigurna da ce se makar 1 potpuno svideti i tebi i Doktoru. Samo me podsetite da postavim i orginal sliku, tj. kako zaista taj lik izgleda u mangi. :p:
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Uto Okt 15, 2013 1:35 am

Ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde, ajde... postavi Very Happy
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Uto Okt 15, 2013 3:25 am

Eh, najbolje cuvam za kraj! Mada, od ovog seta crteza, taj koji ce vam se svideti ce biti pretposlednji.

Do tada - skica Arktickih zivotinja. :p:

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 2vdmjyd
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Uto Okt 15, 2013 9:24 am

Ova pticica, donji lijevi cosak, je bas fino ispala... mada je slikica bas mala pa ne mogu fino sve da vidim
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Sre Okt 16, 2013 1:48 am

Heh, znam. Nekako sam to skembala kad sam skenirala.
Od zivotinja na slici su:

Gore:
- Neko arkticko govece, za cije ime nisam sigurna. Prekriveno je ogromnim krznom, kao i na crtezu koje ga stiti od hladnoce, i od kojih im se kopita uopste ne vide, pa mi je zato bilo zanimljivo da ga skiciram. Mladunci takodje imaju jako krzno, a od grabljivica (lisica) ih stite odrasli, plaseci lisice svojim rogovima.
- Sredina - pokusaj crteza polarne lisice. Kazem pokusaj, jer cak i meni vise lici na nekog domaceg kera nego na ugrozenu vrstu, hehe.
- Desno - polarni medo koji pliva.

Sredina:
- Bas neuspeli pokusaj crteza polarne lisice.
- Ptić koji se gega.

Dole:
- Ptica za koju sam zaboravila ime.
- Morz, koji se izlezava.
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Sre Okt 16, 2013 8:35 am

meda ti lici na dabra hehehe Wink
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Čet Okt 17, 2013 4:10 am

^ Hehehe, znam, tako se i meni ucinilo. :p: Svakom moram da objasnjavam. Smile
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Sub Okt 19, 2013 10:41 pm

Daj jos nesto od tvojih radova Smile
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Pon Okt 21, 2013 3:20 am

Evo, evo. Smile

Brandon Lee, kao Vrana!

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 123o6fd

"All dead. They just don't know it yet."
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Uto Okt 22, 2013 7:22 pm

Fino, fino... Smile
Kupila si mu razlicite cizme? hehehe
A di mu je zena?
Ili si ljubomorna pa neces ni da je crtas hehehehe
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Sre Okt 23, 2013 4:02 am

...
Nisu razlicite, samo jedna nije zapertlana ili zatvorena do kraja...
A, ako bas 'oces zenu (doduse nije njegova) evo:

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 2drcf7l
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Teal'C Sub Okt 26, 2013 7:26 am

Odlične su!!! Very Happy Very Happy mi lajk!!! Daj još!
Teal'C
Teal'C
Cadet
Cadet

Broj poruka : 90
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 28
Lokacija : Čulak

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Pon Okt 28, 2013 11:17 pm

Slazem se sa T'Cjem
Daj jos! Very Happy
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Uto Okt 29, 2013 5:31 am

Evo. Smile

Ovo je, ako i prethodni rad, zacetak jednog dela SF univerzuma koji se stvorio u mojoj glavi, nakon sto sam odgledala ST: Into Darkness. Ako vas interesuje prica, recite.

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 20za6vn

:XD
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Dr.Jackson Uto Okt 29, 2013 7:23 am

phoenix ::Evo. Smile

Ovo je, ako i prethodni rad, zacetak jednog dela SF univerzuma koji se stvorio u mojoj glavi, nakon sto sam odgledala ST: Into Darkness. Ako vas interesuje prica, recite.

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 20za6vn

:XD
Ево мене првог интересује прича баш због тога што је цртеж био инспирисан последњим Треком. Оно је што занимљиво је што када сам видео ову ликушу са леве стране прво што сам помислио је да држи бич када оно хехе...нека јакна или капут изгледа...мора да је у том тренутку прорадила моја сексулана фантазија када сам видео онај процеп између широких пантолана горњег дела Embarassed
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Pet Nov 01, 2013 3:32 am

phoenix ::Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 20za6vn


Dakle, posto je "gazda na forum" izrazio (perverznu) zelju da cuje nesto vise o (cici sa slike) mini-svetu koji se stvorio u mojoj glavi, evo:

Nakon sto su mi se slegli utisci o ST: Into Darkness, kao sto to obicno biva, iskrica maste se upalila u mom (ne tako pametnom) mozgu. Posto ja osecam potrebu da za gotovo sve sto procitam ili pogledam "napravim" jedan novi (moj ili ne) lik, tako je bilo i u ovom slucaju.
Ono sto me je posebno zaintrigiralo je cinjenica da se posada Enterprajza prema teroristi Kanu ponasala k'o prema rodu rodjenom, zamislila sam sledecu situaciju. (Koja moze, a i ne mora biti vezana za ST univerzum, ali kako bi sebi olaksala pisanije, govoricu o Enterprajzu.)

Enterprajz je na jos jednoj misiji, i sasvim se uobicajeni zivot odvija na tom cudu od svemirskog broda. Posada uziva u jos jednom danu (?) na svojoj potrazi za znanjem o svemiru, i kako to obicno biva, dosada biva prekinuta necim sasvim neocekivanim.
Mehanicko odeljenje je oglasilo uzbunu, i posada je u stanju pripravnosti. Glavesine silaze da suoce sa problemom, kad u mehanickom odeljenju zaticu sledecu osobu - Yuko T. Mera, koju poznajete kroz crtez postavljen neposredno pre ovoga goreistaknutog.

Isprva vlada opste nepoverenje prema uljezu, koji biva strpan u celiju za pritvor. "Zarobljenica" nije ni rec progovorila, sve dok nisu od nje zahtevali da prodje kroz rigorozne medicinske preglede, zbog, jelte bezbednosti posade i broda. Kategoricki je to odbila, jer "i sama zna da je sa njom sve u redu, tako da za pregledom nema nikakve potrebe". Posle toga usledio bi jos koji dan strajka cutanjem, sve dok uljez ne bi osetila da se posada dovoljno zainteresovala za misteriju koja se pred njima nalazi, pa bi progovorila o problemu koji je tisti.

Naime, ona sebe naziva "svetskim putnikom u potrazi za hrabrim i odvaznim ratnicima koji ce pomoci njenoj planeti". Na njihov brod se ilegalno ukrcala prilikom njihove posete nekoj od gotovo bezbroj planeta, provevsi nedelje u mehanickom odeljenju nezapazena. Slusala bi razgovore oficira i procenila kada je pravi trenutak da se obrati posadi, ali nije ocekivala da ce je pronaci pre nego sto je ona to zelela.
Inace je obisla maltene 10ak razlicitih planeta u potrazi za spasiocima, ali bezuspesno, sve dok nije nabasala na nasu omiljenu ST druzinu, hehe.

Inace, ona je samo jedan pion u cvrsto ispletenoj mrezi pobunjenika.
Dolazi sa planete (kojoj jos nisam smislila ime), na kojoj situacija nije nimalo zavidna. Pre vise stotina godina sve je bilo u redu (koliko to moze biti, jer se, jelte, svaki svet suocava sa svojim izazovima), ali onda su na scenu stupili "strani ulagaci", tj. neka druga vrsta, sa neke druge planete, koji su ponudili gotovo savrsen plan za obogacenje planete i poboljsanje njenog medjuplanetarnog polozaja. Tadasnja vladajuca elita se polakomo uhvatila partnerstva sa Ulagacima, sto je, videce se imalo pogubne posledice po planetu.

Krenula je bezpostena (bespostena?!) eksploatacija prirodnih bogatstava planete, bilo da su oni izvozeni na druge svetove, bilo da su koriseni u industrijskoj proizvodnji. Polako, ali sigurno, resursi su se trosili, planeta bezumno silovala iskopavanjima, a Ulagaci (koji su u medjuvremenu i zavladali planetom) se bogatili.
Tri kontinenta postali su zrtva nikad do tada vidjenog zagadjenja. Priroda je vapila za spasenjem, ali joj niko nije dolazio u spas. Ulagace nije interesovalo nista sem zarade i odrzavanja vlasti, a cak i kad bi se desilo da bi sredina postala opasna po njih, oni bi samo pokupili svoje prnje i otisli da rovare drugom planetom. Narod, sa druge strane nije imao snage, sredstava, pa ponekad ni volje da se suprotstavi tiraninu. Sve njegove molbe bile bi bezuspesne.

Ali, posto nijedna nevolja ne ide sama, jos nesto moralo je da se desi. Sistematicno iskopavanje ruda dovelo je i do zdravstvenih problema. Prerada jedne grupe ruda, koje su inace bile bezopasne u svom, prirodnom, stanju, dovela je do nus-pojava po specijsko zdravlje. (Kazem specijsko, jer iako jedna grupa inteligentnih bica ove planete izgleda ljudsko, covekoliko, oni to nisu, sto bi bilo i dokazano onim medicinskim pregledom s pocetka teksta.)
Nekoliko opasnih oboljenja pocelo je da hara planetom, i dok su se pandemije nekih uspele neutralisati, za jednu (ili mozda dve) nije bilo leka. Ljudi su veoma brzo podlegali posledicama bolesti, i katastrofalno stanje je potrajalo sve dok mukotrpnim radom nije pronadjena vakcina, koju opet, nisu svi mogli da priuste (jer je njena proizvodnja bila pod kontrolom Ulagaca i njihovih pristalica), tako da je i dalje postojao veliki broj obolelih. Postojao je i relativno mali broj onih koji bi preziveli.

Ipak, nakon sto se epidemija stabilizovala, nakon nekoliko decenija prividne umirenosti planete, ista bolest bi napala, ali u drugom, mutiranom obliku. Bila bi smrtonosnija, surovija i nije birala koga bi napadala. Efikasan lek ili vakcina jos nisu pronadjeni, a prethodna vakcina i lekovi koji su u medjuvremenu pronadjeni za prvobitnu bolest, delovali bi tek u ogranicenoj meri.
Bolest bi napadala i one koji su prelezali originalni soj, sto je ono sto cini ovu pricu zanimljivom.

Nekolicina onih koji bi preziveli oba soja bolesti, kao nagradu za prezivljene strahote i muke, dobili bi jedan dar. To je onaj momenat, kad se ova moja prica, po necijem ukusu mozda razvodnjava i bespotrebno uvodi u svet fantazije, odveslavajuci od cistog SF zanra.
No, ti darovi (ili za nekoga prokletstva) bi se na razlicit nacin ispoljavali, ali im je zajednicka osobina bila telepatska povezanost prezivelih. (Telepatija bi slabila sa rastojanjem koje postoji izmedju njih, a samo oni najjaci, a njih je bilo, zaista, zaista malo (citaj - jedan), bi mogli da dopru do uma nekoga ko je na drugoj planeti.)

Eh, sad, ti malobrojni su se organizovali u pobunjenicku organizaciju zastitnika planete. Medjutim, iako je njihova mreza cvrsto ispletena, ipak nemaju dovoljno snage da se jednom za svagda rese Ulagaca i ponovo uvedu red u zivot njihove planete. Zato su im potrebni "hrabri i odvazni" spasioci, kako bi zajednickim snagama uspeli u svom poduhvatu. Sve dok se oni ne pojave, pobunjenici su osudjeni na izvodjenje ogranicenih subverzionistickih dejstava.

Onaj, gorepomenuti "jedan" najmocniji, da kazem, telepata, je dama koja sedi na tronu u slici gore. Karakterisu je veliki broj godina zivota, velika mudrost i zelja za isceljenjem prirode. Ona je voda pobunjenika, centralni organ i majka svih napacenih. Okruzena sapatnicima od poverenja ona drzi niti pobunjenicke mreze u svojim rukama, ali je svesna da bez pomoci ne mogu zadati odlucujuci udarac Ulagacima.
Yuko je jedna od mnogih pobunjenika koji su poslati sirom svemira da opipavaju puls i tragaju za eventualnim spasiocima. A, ono dvoje iza mudre dame su jedni od najboljih ratnika koje su pobunjenici ikada videli. Jos kao deca, sestra i brat, preziveli su obe pandemije i ubrzo bili usvojeni upravo od Majke, koja ih je odgajila.
Sestra je pomalo gruba, u smislu da je tesko detinjstvo imalo takav uticaj na nju. Jedan je od najboljih boraca, bistrog je uma, ali zna lako da prasne. Nije bas poznata po tome da razume humor, tako da moze biti nezgodno ako vas ne razume na pravi nacin. Brat je opusten, pronicljiv i lukav, potpuno otvoren, za razliku od svoje sestre.
Yuko je metodicna, dobro organizovana i neprimetna. Poznata je kao jedna od pobunjenika koja najpre zavrsava svoje misije. Nepoverljiva je i sumnjicava prema svima i zato je dobra u istragama. Ipak, pozitivna je osoba od poverenja za prijatelje.


Toliko - nista mi vise ne pada na pamet!!! Very Happy 
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Dr.Jackson Pet Nov 01, 2013 4:08 am

Није то фантазија и ово је SF. Телепатија је једна од способности који имају често ликови у том жанру ,али се због околности тј разлог због чеха су они добили те способности мало надзире superhero crap клише. Иначе , свиђа се ова прича и као што можеш да приметиш видиш да би секици више стајао бич , значи да сам је ипак добро проценио на основу оног цртежа Nauughty 
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Sub Nov 02, 2013 2:10 am

Dr.Jackson ::Није то фантазија и ово је SF. Телепатија је једна од способности који имају често ликови у том жанру ,али се због околности тј разлог због чеха су они добили те способности мало надзире superhero crap клише.  Иначе , свиђа се ова прича и као што можеш да приметиш видиш да би секици више стајао бич , значи да сам  је ипак добро  проценио на основу оног цртежа  Nauughty 


What? Ispisa se ja i dobijem 3 recenice recenzije?! Smrc 
Zezam se naravno! :p: 
Drago mi je da ti se svidja.

Zato sam i rekla da se prica malo razvodnjava sa telepatijom. Cak se ni meni to ne svidja previse. Zamislila sam da je ona moguca jedino izmedju pobunjenika, tj. tih sto su preziveli obe pandemije, kao i da je za obicno ovladavanje potreban izuzetan napor. Tako da su ipak retki oni koji je koriste. Mnogi recimo, odustanu od obuke, ali ih to ne sprecava da budu u pobunjenicima.
Sto se tice ostalih nekih sposobnosti, pocetna zamisao mi je bila da svako ima razlicitu, ali odustala sam od toga i resila da budu obicna grupa pobunjenika sa par iskusnih telepata i jednom ubistveno pametnom pcelom maticom vojvodkinjom.

Inace, da ne bude sve je to lepo, cvece, drvece i basta, imas ti i onih pobunjenika koji uprkos tome sto su imali tu srecu da prezive, nose ogromne posledice. Neki su potpuno skrenuli umom, ali su ipak super vojnici. Neki su malo caknuti poput Beldina iz Belgarijade, a ima i onih jadnika sa telesnim nedostatcima. Tako da, nisu svi potpuno normalni.
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Sub Dec 21, 2013 11:21 pm

Doslo je vreme da postavim "dugo ocekivani" crtez. Nadam se da vam se svidja, u svim njegovim verzijama. Smile

Rangiku Matsumoto:


A, ovo su "original" slike.
Kubo Tite "Bleach":
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Ned Dec 22, 2013 11:10 am

Ovo je odlicno! Very Happy
Svaka cast!  Jupi 
Priznajem da mi se boja ociju najvise dopada u predzadnjoj verziji, ali zaista odlicni crtezi i bojanje Wink
O atributima da ne govorimo hehehe  Surprised 
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Pon Dec 23, 2013 6:08 am

Hehe, hvala! Smile
Bojila sam je u Paint.net programu, jer daje bolje mogucnosti od obicnog paint-a, za nas mucenike koji ne vladaju drugim mogucnostima digitalnog bojenja slika.
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Pon Dec 23, 2013 7:48 am

Ovo si u Paint.net-u uradila?!?!?!
Respect!  Jupi 
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Uto Dec 24, 2013 7:24 am

(Moj naklon.) Hvala!

Iskreno - radila bi ja ovo i u obicnom Paint-u, ali daleko je lakse u Paint.net-u, jer u ovom drugom ima "magic wand tool". :p:

Evo, i najnovije obrade, isto iz Paint.Net-a:
Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Rhpnjl

Lineart sam nasla na deviantART.com, pa obojila, a zatim dodala pozadinu ukrasenu Mandelbrot fractal efektom. Smile
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Uto Dec 24, 2013 10:43 am

Samo cu ti kazati: svaka cast & respect!  Cool 
Sto se mene tice volio bih da svaki dan vidim neki ovakav tvoj rad. Very Happy
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] - Page 4 Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu