Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

4 posters

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Ned Jul 21, 2013 12:29 am

Ovde cu postavljati neke od svojih skromnih crteza, a posto ovo nece biti prica, Vasi komentari nece narusiti koncept teme, tako da ih ovde mozete i komentarisati.
Sigurno je da cu sada, kada sam na raspustu imati vise vremena za crtanje, vise i postavljati radove ovde, mada prvo treba da ih skeniram.
Do tada, postavicu neke starije crteze koji su mi dragi.

Moj stil je zaista skroman; imam utisak da su mi najbolji radovi oni koje slucajno skiciram negde na marginama knjiga i svesaka. Posto volim mange, moj stil crtanja nekako orijentira ka tom pravcu.

Ocekujte par crteza uskoro!
Pozdrav 
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Ned Jul 21, 2013 1:27 am

Evo ocekujemo Very Happy
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Ned Jul 21, 2013 1:42 am

Za pocetak, evo dva crteza, negde iz srednje skole, nacrtana verovatno negde u julu, avgustu 2009. godine. Zanemarite imprint na slikama, tad sam ih uslikala.

Moo the cow says hello! :p:
Ova kravica me je proganjala sa ambalaze jogurta, pa sam je nacrtala. Suludo, zar ne?
Spojler:


Some random SF/Fantasy guy...
Spojler:
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Ned Jul 21, 2013 1:55 am

Vidim ja da si se ti fino zabavljala tokom casova Wink

Nego mozemo li ovu tvoju temu i mi ostali da koristimo da postavimo neke svoje zvrljotine Very Happy
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Ned Jul 21, 2013 10:47 pm

^ Ne vidim zasto ne biste mogli. Isprva sam mislila da samo ja postavljam, ali posto ima "guild", jaliti esnaf, mozemo svi koristiti ovu temu.
Ne morate se ogranicavati na zvrljotine i crteze, mozete postavljati i grafike, ali posto ja to ne umem da radim, od mene samo crtezi. Very Happy

Dragon Hunters, Guizdo and Hector:
Spojler:
Dragon Hunters, Lien Chu:
Spojler:


Dragon Hunters - jedan od mojih omiljenih crtaca.
Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] 1270810
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Ned Jul 21, 2013 11:26 pm

Vidi se napredak u crtanju hehehe Wink
'ajd' probacu da iskopam neke svoje stare "crteze" :p: 
Crtezi pod navodnicima jer nikada slobodnom rukom nisam znao da nacrtam gotovo nista
Vecina onoga sto sam radio je bila olovka pa obrada na kompu ili radjeno u nekom od CG programa...

Cek da nadjem nesto pa postavljam Wink
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Ned Jul 21, 2013 11:37 pm

Evo jedne stare... WIZARD PATH

Mada zaista vec godinama nisam "crtao". Okrenuo sam se fotografiji

elem: WIZARD PATH

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] WIZARD_PATH_by_BadOnion
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Dr.Jackson Pon Jul 22, 2013 1:40 am

Savet za Elronda Smitha: Otvori svoju temu kao phoenix ako zelis da postavljas svoje crteze Wink 
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Pon Jul 22, 2013 5:44 am

Ajd ako bas insistiras :p: 
hmmm mada se i dalje pitam da li je bolje imati jednu temu za sve ili za svakoga posebno?!?!

Niko od nas nema gomile i gomile slika... gledam cisto zbog pretrage je lakse da je sve na jednom mjestu. Racunam da bi svako od nas imao po nekoliko strana.
Pretraga po temama na jednom mjestu je s druge strane preglednija.
?!?
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Uto Jul 23, 2013 1:38 am

Elrond Smith ::Evo jedne stare... WIZARD PATH

Mada zaista vec godinama nisam "crtao". Okrenuo sam se fotografiji

elem: WIZARD PATH

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] WIZARD_PATH_by_BadOnion



Je l' to imas deviantART stranicu?

Kul je slika. svidjaju mi se elementi, ali kao da su mi one oci visak.
Stvarno dobra slika. Very Happy

Kad kazes fotografija - licno fotografises, ili koristis druge fotografije, pa ih obradjujes?


Meni je svejedno, kao sto sam vec rekla, sto se tema tice.
Lakse je i preglednije da svako ima svoju temu... Dogovorite se vas dvojica. Da se kucnemo 
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Uto Jul 23, 2013 3:02 am

Da, sto se tice deviantart-strane tice
Sa te strene cu postovati slike ovamo Wink
te oci su mi tada znacile dok sam ovo pravio.
Inace prvo sam crtao na papiru, skenirao pa zatim obradjivao u photoshopu Wink

hmmm... ajd onda i ja cu napraviti svoju stranicu :P

Sto se fotografija tice - bas fotografije: priroda, objekti, portreti zivotinja...
Ranije sam ih obradjivao, ali sada me vise interesuje bas fotografija sama po sebi Wink
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Uto Jul 23, 2013 6:56 am

Cool. Posetila sam stranicu i videla par stvari. Very Happy

Hm... Ja cu sutra postaviti jos neke moje stare crteze.

Ali, ne mogu toliko da cekam, pa evo jednog:

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Aes6cw

Da naglasim, ne gledam, ni citam Naruta, ali ova slika mi se bila svidela, pa sam je nacrtala. Very Happy
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Uto Jul 23, 2013 11:18 am

Hahaha hvala Very Happy
jel to trci za necim/nekim ili bjezi Wink
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Uto Jul 23, 2013 10:43 pm

Trci, valjda... Ne znam za cim, ali znam da ne bezi. Smile

Ovo je neki lik na ciju sam sliku naisla, a originalno je iz mange/animea "Shaman King" i svidelo mi se to sto ima dooosta detalja, pa sam je nacrtala. Takodje, tamo negde, pred cetvrtu srednje.

Shaman:
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Uto Jul 23, 2013 11:17 pm

hehehe pa fino si uhvatila pokret Wink
zaci slika za vezbu?
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Čet Jul 25, 2013 2:30 am

Da, moze se tako reci. :)Ortakinja se uvek zacudi kako sam imala strpljenja, kad vidi ovu sliku.
Hvala na lepim recima. Smile
Nadam se da dolaze sve bolji crtezi.

I, evo ga... Kurosaki Ichigo, protagonista mange Bleach! Nije mi bas omiljeni lik, u nekim situacijama me cak i pecka po zivcima, al' 'ajd'.
Opet, nije original moja slika, ali mi se veoma svidela, pa sam uradila i svoju varijantu.
Izraz lica mi se nesto ne svidja, tad nisam bila spretna u crtanju ociju, ali OK je. Pokusala sam da nadjem datum kad sam ovo crtala, ali nisam uspela. Mozda 2010 godina, jesen?

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Nz0u9u
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Čet Jul 25, 2013 3:41 am

E pa ovdje se vec fino vidi napredak Very Happy
Cekam sledece radove Wink
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Dr.Jackson Čet Jul 25, 2013 3:44 am

phoenix ::I, evo ga... Kurosaki Ichigo, protagonista mange Bleach! Nije mi bas omiljeni lik, u nekim situacijama me cak i pecka po zivcima, al' 'ajd'.

Glavni krivac mog odustajanja od ove mange i jezenja kada je god cujem ili vidim :goodbuy: 
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Pet Jul 26, 2013 1:46 am

^ Eh, pa onda ima i dalje da se jezis, jer imam par crteza od ovog leta koje cu da postavim. Sreca tvoja da narandzasti lik nije na njima, hehe!

Elronde, hvala, nadam se da ce napredak biti jos vidljiviji na novim crtezima!
Do tada, nastavlja se plejada starih radova, medju kojima je i ovaj:
Overlord, nadam se da ste makar culi za igricu. Ja je licno nisam igrala, ali imam jednog druga koji je bio prosto opterecen njome. Ovo je stariji rad od prethodnog, mozda s pocetka 2009-e. Smile

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] 2zyfq5x
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Pet Jul 26, 2013 2:04 am

hahaha znam za igru i prvi dio sam cak malo i igrao (trial verzija)
animirane medjusekvence su mi bile jos zanimljivije
inace sve me je podsjetilo na staru igru koji sam volio jos kao klinac "dungeon keeper" - to je jos prilicno starije od ovoga hehehe
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Pet Jul 26, 2013 11:57 pm

Hehe, svojevremeno sam bila dobrano upoznata sa radnjom i likovima. Smile
Cini li vam se kao da Overlord, tj. glavni lik na ovom mom crtezu izgleda malo feminizirano?! :p:
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Elrond Smith Sub Jul 27, 2013 10:45 am

pa ja sam i mislio da si ga nacrtala kao "curicu" - struk, grudi, noge...
hahaha Wink
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Sub Jul 27, 2013 11:58 pm

Hehehe, svi to primete. Fora je sto mi to nije bila namera. :p:

Evo jos crteza.
Ovo je iz mange Full Metal Alchemist, moje omiljene.
Crtezi.:


Very Happy
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Dr.Jackson Ned Jul 28, 2013 2:09 am

Одлично нацртано Феникс Smile 


Једно питање: Колико алхемичар има епизода? Very Happy
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od phoenix Ned Jul 28, 2013 11:19 pm

Хвалаааааааааа! Jupi 
Сутра ћу поставити један од мојих старијих и омиљених цртежа. Исто из Алхемичара.

Први аниме има 51 епизоду плус филм (не сећам се назива, али стоји негде у мозгу да има везе са Шамбалом), али само први део тог анимеа је рађен по манги. Остатак ти дође као филер, јер су га радили ови из аниме студија кад манга још није била завршена, и не знам у коликој мери је то било контролисано од стране ауторке.

Челични Алхемичар: Братство је у потпуности рађен по манги, тако да њега 100% препоручујем. Има 64 епизоде.

Лако се то да погледати, ја ћу га гледати ако икад завршим са Каубојем Бебопом. Smile

Eво на ком сајту ја гледам.
http://www.animefreak.tv/watch/full-metal-alchemist-english-dubbed-online-free
http://www.animefreak.tv/watch/fullmetal-alchemist-brotherhood-english-dubbed-online-free

НАПОМЕНА: Кад уђеш у епизоду, ОБАВЕЗНО кликни на дугме subbed како би слушао јапански, а читао титл.
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari] Empty Re: Phoenix's drawing guild [crtezi i komentari]

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu