Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic Symbols [PLAYER CREATOR]

3 posters

Ići dole

Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Empty Magic Symbols [PLAYER CREATOR]

Počalji od Dr.Jackson Uto Mar 27, 2012 10:05 pm

Magic Symbols [PLAYER CREATOR] K0C9


Ovde mozete da napravite vaseg lika koristeci sledeci kod. Lik mora biti covek!

Ime (nadimak):
Simbol:
Nesto o liku:


Dakle jedino sto trebate ovde da uradite jeste da izaberete neki od ponudjenih simbola. Svi simboli su podeljeni u 3 grupe a to su Krst tip simboli ili klasicni magicni simboli, Kolovrat tip simboli ili magicni simbol-oruzije i Haos ili Pentagramom simboli

1.Krst tip simboli (iako su dobri kao sam Krst ovi simboli mogu itekako naneti jako teske povrede nosiocu usled koriscenja mada to nije vezano za sve vec samo za neke. Zahtevaju veoma teska obuku ali kada ih jednom savladate postaju veoma mocno oruzije. Pored krsta tu recimo spadaju i Ank,Triquetra...)

2.Kolovrat tip simboli(ovim siombolima se upravlja kao da su pravo oruzije! Najcese su obliku diska,cekica ili cak maca lako se savladaju osnovne tehnike medjutim ako zelite da izvucite maksimum za to vam je potrebno dugo iskutvo Osim Kolovrata tu recimo spada i Oroborus,Torov cekic...)

3.Haos tip simboli( zove se jos i Pentagram tip jer je Pentragramom je stariji simbol od Haosa ali zbog njihove osobine zovu se Haos simboli! Svaki simbol daje nosiocu neveraotnu moc koja se veoma brzo savlada medjutim na kraju sam simbol kontrolise nosioca koji postaje njegov rob)-ovi simboli nisu dostupni igracima
(HAOS TIP NE MOGU IGRACI DA BIRAJU A UVODJENE ISTIH U RPG MOZE UCINITI SAMO OSNIVAC OVE IGRE ILI TI JA Nauughty )



Simboli kod kojih nista ne pise odnosno oni ciji nazivi nisu obojeni su Haos simboli i oni ne mogu da se biraju!

Kolovrat –simbol veoma slabe moci i veoma rizičan za početnika s obzirom da nijednu posebnu neku magičnu moć nema s obzirom da spada u magično oružje međutim krajni stadijum ovog simbola ispoljava OGROMNU MOĆ,osnova Deflection nije moc vec je deo Kolovratovih sposobnosti
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] 51097463_kolovrat


(tip: vatra i svetlost)
Pentagramom
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Pentagram_by_BurnoutPriest
Krst-iako je Krst dobar znak on je jedan od simbola koji moze jako teske povrede da nanosi nosiocu te teske povrede mogu biti toliko velike da nosioca mogu da odvedu cak u smrt! Stoga preporucujem samo teskim mazohostima ovaj simbol! Krst zahteva tesku obuku i veoma smirenu osobu koja razlikuje sta je dobro a sta zlo!

Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Cross2
Moci Krsta su od uglavnom enegetske prirode,tipa enegertskih zraka,kugli itd a osnovna moc je Mind Manipulation
Ankh-simbol koji krasi sledece moci od osnovne moci Uskrsnuce...nosioca Anka na pocetku imaju samo ovu moc do kasnije Undead Calling -ozivljavanje iz mrvih do finalne KONTROLE SENKI Odlican simbol ali jako tezak za obuku i zahteva ogromnu strpljivost!
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] 321px-Ankh.svg
Chaos
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] 220px-Chaosphere.svg
Mjolnir (Torov čekić)-i jos jedno Magicno oruzije odnosno Kolovrat tip simbol! Snaga Torovog cekica je ogromna i sve pretvara u prah! Elektrokineza! Za samo nosenje ovog monstruoznog oruzije potrebno je da imate itekako velike misice..dakle samo sa razvijene ljude ! A ostalo..pa recimo da je to najveca mana ovog simbola Wink
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Mjolni10
Ouroborus-Zmija koja ujeda svoj rep je simbol vecnog zivota,dakle veoma slican Anku i ovaj simbol ima moc Uskrnuca ali posto je Kolovrat tip dakle magicno oruzije sama pocetna moc ovog simbola je cisto oruzijski tip i uglavnom je slican Kolovratu sem finalnih mociju (Ouroborus disk na slici)
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Xenachakram
Excalibur-posto je ovo Kolovrat tip simbol ovaj simbol zahteva vestog maceovaca stoga obuka je teska i kao i vecina Kolovrat tipa i ovaj je svetsloni simbol ali finlna moc IN ROCK uklesava sve u kamen do pojasa sto je izezetno velika moc!
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Excalibur%20Sword
Triquetra-veliko trojstvo je nesto sto je veoma jako.Gledali ste Charmed? Uglavnom posedujete moci slicnim Carobnicima iz pomenute serije dakle ne sve jer ne mogu ali samo najbolje Wink Sta drugo da kazem odnosno da aukcija na ovaj simbol pocinje sad... Zezanje
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Triquetra_by_Maeglin_Amandil
Pentacle -Zemlja,Vatra,Voda,Vazduh i Duh ovaj simbol ima sposobnosti u kontroli svih 5 elemenata ali pazite!
Pentacle ili Pravi Pentagram zahteva izuzetan balans ovih elemenata ali i balans tvoga uma i duha! Ako izaberete ovaj simbol dobicete neverovatne moci ali morate citavu igru da se poevetite meditaciji i ucenju od odrzavanju elemenata! Slicna Krstu ovaj simbol moze naneti velike povrede korisniku usled nepravilnog koriscenja pa cak ga i odvesti u smrt!!!!!
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Pagan_pentacle_2
• Ra-ovo oko
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Eye-of-ra
• Horus-ovo oko

Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Eyeofhorus
Hexagramom-odlican magijski simbol sa mocima od Astralene projekcije,Fotokineze do Psihokineze (slican telekinezi samo sto ovde mozete da pomerate objekte koji su van vidnog polja)
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Walker-hexagram-8-19
Unicursal Hexagramom
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Asarath-hexagram
Triple spiral,Triskel-More,Zemlja i Nebo su elemnti koji mozete da kontroliste ukratko receno ovaj simbol ima sposobnosti od Atmokineze (mogucnost kontrole vremena) do Litokineze (pravljene zemljotresa) i osnovne Aquakineze(mogucnost kontrole vode) ,obuka je teska i zahteva stabilnu osobu kao i Pentacle ali iako moze da te nanosi povrede usled pocetnog koriscenja ne moze da te odvede u smrt
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Triple_spiral
Tree of Life-Geneza-mogucnost upravljana drugim bicima je osnovna moc medjutim kako moc raste mozete potpuno nezivu stvar da pretvorite u novo bice ,ukratko receno kao da ste Bog Nauughty Ovaj simbol zahteva osobu koja izuzetno voli prirodu i koja je ekoloski nastrojena dakle ako ste vi ta osoba drvo ce vas prihvatiti ali ako niste Drvo Zivota pretvorice se u Drvo Smrti ,Haos simbol koji ce vas na kraju ubiti ,tako da dobro razmiliste pre nego sto izaberete ovaj simbol
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Tree%20of%20Life
Swastika-Kolovrat tip simbol odnosno Magicno oruzije,swastika je simbol vrhunskog lovca ,moci su uglavnom brzinske kao sto je Blink recimo ali takodje kasnije imate sposobnosti i Nevidljivosti kao i moc LIGHT SPEED medjutim sam pocetak je samo Magicno oruzije koje po sposobnostima i jacini nije daleko od pocetnog slabog Kolovrata
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Swastica2
Rozeta-moci ovog simbola su slicni mocima Drvo zivota samo sto ne mozete da pretvarate nezivo u zovo vec samo mozete da kontrolite ziva bica i to samo biljke,manje je rizican ali ukoliko niste osoba koja voli prirodu ima da vas povredi
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] RozetaSolarSymbol
Valknut-simbol boga Odina ,vrhovnog Nordijkog boga,kako je Odin bog rata i mudrosti...ovaj simbol zahteva itekako intaligentnu osobu,moci ovog simbola se zasnivaju u stvaranje raznih oklopa i oruzija ali i nekih psihihickih moci Wink
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] 675px-Valknut-Symbol-triquetra.svg
Trident-ili trozubac je Kolovrat tip simbol osnova je veoma laka koja se uglavnom gleda na spaljivanje njegovim dodirom ali puna moc ovog simbola nije vatra vec voda..tacnije ne obicna voda vec voda pod izuzetno velikm pritiskim koja moze svakog neprijatelja da zdrobi,kontrola pritiska i vode
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Trident-large
Gorgon
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Medusa_serpents
Hands of God-kao i Kolovrat i ovo je Svarovog simbol pocetna moc je telekineza pa kroz telematerijalizaciju do ogromne moci pesnice Svaroga
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Tumblr_l5cb9vTJtr1qbwvxbo1_500
666
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] 666-S_3
Crucem Deus
Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Coa_Illustration_Cross_Of_St_James
Osnovna moc ovog simbola je Renewal ili brza regeniracija. Simbol nosiocu donosi naprirodnu snagu i brzinu a finalna moc je veoma jaka. Jedina mana ovog simbola sto za nosenje morate da budete veliki verski fanatik jer u slucaju da niste ogromne duboke rasekotine koje dobivate po telu nece biti zalecene posto brze regenaracija nece biti.


Kada izaberete simbol dobicete sve od A do Ш koje sve magicne moci posedujete i to bice prikazano u temi Magic Symbols +PRAVILA+ gde ce biti praceno napredovanje vaseg lika




Poslednji put izmenio Dr.Jackson dana Pet Apr 06, 2012 6:43 am, izmenio ukupno 6 puta
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Empty Re: Magic Symbols [PLAYER CREATOR]

Počalji od Dr.Jackson Uto Mar 27, 2012 10:59 pm

Ime (nadimak): Xell ,svog pravog imena se nesecam
Simbol: Kolovrat
Nesto o liku: Imam 22 godina rodjen sam u jednom malom selu na obroncima planine Kopaonik. Jedino u zivotu sto se secam je jedne veoma velike vatrene lopte koja me je pogodila u grudi i ogromnog bola koji je propatio taj udar. Zbog toga na sred grudi imam iscrtam ogroman Kolovrat i velikih oziljaka na desnoj ruci koja su obliku laticnih slova X, e, l, l
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Empty Re: Magic Symbols [PLAYER CREATOR]

Počalji od Hex Sre Mar 28, 2012 3:14 am

Ime (nadimak): Otac Andersen
Simbol: Crucem Deus
Nesto o liku: Imam 38 godina, rođen sam u Trstu, a odrastao i školovan u katoličkim školama. Obrazovanje uključuje doktorat iz teologije, obrazovanje iz oblasti medicine (hirurgija) i poznavanje deset različitih jezika. Pripadnik sam reda Svetog Jovana i radio sam kao lekar i sveštenik za Italijanske oružane snage sve dok se vod kojem sam bio pridružen nije našao u zasedi u severnoj Africi. Na tada neobjašnjiv način sam preživeo 387 pogodaka iz ličnog naoružanja i pobio sve gerilce. Posle tog okršaja po rukama su mi izašle tetovaže tipa citata iz biblije (na latinskom) i krst na čelu ljubičaste boje. Kao nagradu za herojsko delo dobio sam dva kratka mača koje je papa lično osveštao.

[Kao što pogađate, biće vam interesantno sa mojim likom.]
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Empty Re: Magic Symbols [PLAYER CREATOR]

Počalji od phoenix Sre Mar 28, 2012 9:47 am

Ime: Garena
Simbol: Triquetra
Nesto o liku: Imam oko 23 godine, Indijanskog sam porekla (Ojibwe ogranak plemena Anishinaabe), iako ceo zivot zivim u Zapadnoj Srbiji. Mnogima sam cudna, jer ne izgledam uobicajeno. Kao odvaljena od stene, stalno u sirokoj i a-pa-dra-pa odeci, ljudi cesto zaziru od mene. Ne volim da se isticem u drustvu, kao ni da pametujem previse. Bistra sam samo kad moram. :p: Zavrsila samo srednju skolu, smatrala da mi fakultet ne treba i otvorila antikvarnicu. Za sad ide dobro, ima musterija, ne zalim se. Smile
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Magic Symbols [PLAYER CREATOR] Empty Re: Magic Symbols [PLAYER CREATOR]

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu