Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deep Star Six

2 posters

Ići dole

Deep Star Six Empty Deep Star Six

Počalji od Dr.Jackson Sub Sep 10, 2011 12:42 am

Deep Star Six DeepStarSix_Poster-1-
Genre:SF Horror
DeepStar Six is an American 1989 science fiction horror film about the struggles of the crew of an underwater military outpost to defend their base against the attacks of a monster (possibly, a giant eurypterid).
The film's main principal starring lead actors and supporting players included Taurean Blacque, Nancy Everhard, Cindy Pickett, Miguel Ferrer and Matt McCoy. DeepStar Six is one of myriad underwater-themed movies released around 1989, including Leviathan, The Evil Below, Lords of the Deep, The Rift (Endless Descent) and The Abyss, the latter of which was the only successful entry among these aforementioned movies both at the box office and with film critics; The Abyss would additionally go on to win the 1990 Oscar for Best Visual Effects, and would be nominated for Best Art Direction-Set Decoration, Best Cinematography and Best Sound, as well.


Jedna podvodna baza smeštana je u najcrnje dubine našeg mora.Film počinje klasično kao što počinje svaki horor i onda neko nešto zez... (neću da detaljišem,ostaviću to vama da videte kad budete gledali film)...i sve dok iz mračnih tajanstvenih dubina ne probude antičku.... Shocked
Film je dobar,jest malo stariji ali to nije bio problem da mu dam
Ocena:7,5

Jer je neko gledao ovaj film?
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Deep Star Six Empty Re: Deep Star Six

Počalji od Hex Sub Sep 10, 2011 4:47 am

Gledao sam i potpuno zaboravio na njega... Verovatno, kao što je napisao onaj koga si quote-ovao, zato što toliko liči na ove ostale filmove koji su izašli u slično vreme sa sličnom temom. Naravno ja nisam bio rođen kada su oni izašli, ali mislim da sam ih gledao u slično vreme.

Film je ništa specijalno po mom mišljenju. Zanimljiv mi je bio posao koji su imali u toj podvodnoj bazi, ali neću da kažem šta je to. I kraj je interesantan, ali film mi lično nije previše zanimljiv. Abyss (Ambis) je mnogo bolji po tom pitanju.
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu