Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vasa Top 10 SF lista!

2 posters

Ići dole

Vasa Top 10  SF lista! Empty Vasa Top 10 SF lista!

Počalji od Dr.Jackson Ned Apr 22, 2012 10:25 pm

Racunaju se samo cisti SF fimovi bez Fantasy-a!
Dakle samo SF,SF Horror itd


Ovo je neka moja lista:

10. Stargate

-sam pocetak Stargate fransize je toliko dobar da sam ovaj film odgledao jedno 100 puta ako ne i vise..inace samo zbog ovog filma ja sam zavoleo seriju ,a zasto je na tek 10. mestu pa ima razloga iako sam veliki fan SG ne mogu ovaj film da uporedjujem sa onima koji dole slede
Ocena: 9

9. Inception
Totalna zavrzlama u snovima sa Leonardom Di Kaprijom ostavice vas bez daha ukratko receno ovo je filmcina koji ne zelite da propustite
Ocena: 10 (cista kao suza Very Happy )


8. Skyline

Ko kog misli da kad bi neka supercivilizacija došla i da bi nas rasturila onda je ovo pravi film za njega.
Morbidan,brutalan,uzbudljiv su tri reči koje opisuje ovaj film.Meni se svideo i dajem mu uprkos Imbd-ovoj cetvorci ono se nalazi ovde na ovom mestu i sa mojom ocenom 9

7. Armageddon

"Russian parts,American Parts...
All made in Taiwan!!!"

Film je toliko dobar da bi mogao da ga gledam iznova i iznova i iznova i da bi nikad ne dosadi.Sami likovi su genijalni a isto toliko ludi.Obozavam ovaj film!
Ocena: 10

6. Star Trek: First Contact

Posto sam ja Treker mora da se nadje i jedan ST film ovde zar ne...
Naravno da ne. Ovo je odlican film i meni iskreno nikad dosadan mada bi iskreno ovde strpao i Nemesis i kao i Star Trek [2009] ali ipak jedan je First Contact tako da se odlucio ipak za njega. Mozda samo novi Trek drzi vecu paznju jer je nagruvan akcijom jos vise od odlicna Nemesisa ali ipak First Contact je ovde najbolji jer ima ono sto Trek zaista cini Trekom.
Kao sto rekoh:
Jedan od najboljih trek filmova a ako ne možda čak i najbolji.Odličan početak kako Borg dolazi sa jednom kockom u naš sistem i odmah što bi se reklo tabačina.Ja zaista ne volim kad se neko igra sa vremenom a pogotovo u filmu jer na taj način po meni upropašćuju film ali ovde to nije slučaj Film nas vraća u vreme kada smo izumeli prvi warp brod i kada naravno nakon toga prvi kontakt sa vanzemaljcima.Posebno me je obradovalo kada Zefram sa Vulkmacima igra r'n'r
Ima nekih delova filma koji bi možda zamerio ali to nije razlog da filmu ne dam visoku ocenu,a da bude još gore film je za dlaku izgubio desetku
Ocena: 9,7

5.The Fifth Element.

Ne znam koliko sam pogledao puta ovu legendu od filma.I dan danas nema te sekunde u filmu gde bi ste dosadjivao.Prepun akcije,uzbudjena i a boga mi i humora (baren meni),film je svakako za svaku preporuku.Stoga ne vredi pricati dalje.Sedi...
Ocena 10

4. Event Horizon

Film je toliko morbidan da je to strasno. Ovo je iskreno jedan od mojih omiljenih SF Horrora. Dakle ako niste pogledali ovaj film ozbilno ga pogledajte a imajuci u vidu da je podosta deo filma izbacen zbog brutalnosti daje mi jos vise da ga jos vise volim :vrazicak1: Ukratko receno film je odlican!
Ocena 10

3. Star Wars

Kopletan serijal je prava legenda!
Obozavam ga celog i bukvalno jedva ceka da se ponovo prikazuje na TV-u!
Ocena 10

2. The Matrix

Jao ljiudi da znate koliko sam ja opterecen Neom da to nije normalno.. U svakom slucaju ja sam toliko zaludjeik u ovaj film da bukvalno kada mi jedanput nestala struja a ja snimao Matrix sa TV-a na DVD recorederu doslo mi je bilo da se ubijem...mislim toliko sam kukao kao da se ne znam sta se desilo Surprised
Ali jeste desilo se...jedva sam cekao taj dan...i ja gledam circa sat vremena film i samo odjenaput pufff... U zid!! Cu da se roknem
Ocena? Ne moram ni da govorim zar ne? Very Happy
Ocena 10

1. A L I E N

Moja omiljena SF spodoba i najbolji SF ili Horror film!
Ako postoji film za koji sam veci zaludjenik i to od malena ,ja sam ovaj film gledao sa 9 godina pa vi vidite Nauughty Nauughty Nauughty
Origanalni film je vrhunski i kao sto vec rekoh moj omiljeni Horror odnosno SF film...kad kazemo SF mislimo uvek prvo na A L I E N-a
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Vasa Top 10  SF lista! Empty Re: Vasa Top 10 SF lista!

Počalji od phoenix Pon Apr 23, 2012 8:01 am

10. Fountain (Hju Dzekmen i Rejcel Vajs)
Mnogi i ne bi svrstali ovaj film u SF, ali za mene je on 100% SF.

9. 2001: A Space Odyssey

8. Planet of Apes (verzija iz 1968-e godine)

7. Jurasstic Park

6. Armageddon

5. Fifth Element

4. Star Wars (ceo serijal, ali poseban naglasak na 4, 5. i 6. deo)

3. Matrix trilogy

2. 12 Monkeys

1. Wall-e (jeste animirani, i jeste porodicni, i jeste Diznijev i Pixar-ov, ali ja prosto obozavam ovaj film. Proizvodi mnogo pozitivnih osecanja!)
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu