Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampiri- yes or no?

+3
phoenix
Dr.Jackson
Buffy
7 posters

Ići dole

Da li ste fan vampira?

Vampiri- yes or no? I_vote_lcap100%Vampiri- yes or no? I_vote_rcap 100% 
[ 7 ]
Vampiri- yes or no? I_vote_lcap0%Vampiri- yes or no? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Vampiri- yes or no? I_vote_lcap0%Vampiri- yes or no? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 7
 
 

Vampiri- yes or no? Empty Vampiri- yes or no?

Počalji od Buffy Čet Avg 25, 2011 4:32 am

Da li ste fan vampira?I koji vam je najdrazi?
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Vampiri- yes or no? Empty Re: Vampiri- yes or no?

Počalji od Buffy Čet Avg 25, 2011 4:34 am

licno jesam,i to od malena obozavam Drakulu
najdrazi mi je Spike iz Buffy,ali ne volim ove pozere iz Twilight-a,TVD i Tru blood
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Vampiri- yes or no? Empty Re: Vampiri- yes or no?

Počalji od Dr.Jackson Čet Avg 25, 2011 6:25 am

jesam...Aro Volturi iz Twilighta
Vampiri- yes or no? AroFull
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Vampiri- yes or no? Empty Re: Vampiri- yes or no?

Počalji od phoenix Ned Avg 28, 2011 4:55 am

Buffy ::ali ne volim ove pozere iz Twilight-a,TVD i Tru blood
tacno tako!!!

nisam neki fan, nemam neko izgradjeno misljenje o njima, ali kada se pojavi neki dobar lik u nekoj dobroj seriji, filmu, ... nemam nista protiv!
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Vampiri- yes or no? Empty Re: Vampiri- yes or no?

Počalji od Hex Ned Avg 28, 2011 8:22 pm

Buffy ::ne volim ove pozere iz Twilight-a,TVD i Tru blood
Apsolutno sam fan vampira, što moj potpis i avatar pokazuju Very Happy... Kao što je Buffy napisala i ja ne volim one, tačnije gnušam ih se... Oni su sramota za legendu.

Ne znam koga bih izdvojio kao omiljenog... Mrtvu trku vode: Alucard (Hellsing, zapravo to je takođe Drakula), Cane (Legacy of Cain), Seras Victoria (Hellsing)... Verovatno ima još neko, ali ne mogu da se setim.. Very Happy

Šta da radim, volim ih sve... Very Happy
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Vampiri- yes or no? Empty Re: Vampiri- yes or no?

Počalji od bloodsucker Sub Sep 03, 2011 12:49 pm

Jesam svi su mi omiljeni ♥♥
iz TVD,TB,TWILIGHT I BUFFY THE VAMPIRE SLAYER

bloodsucker
Novice
Novice

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.08.2011
Godina : 30
Lokacija : Underworld

http://vampire-fans.forumotion.eu/

Nazad na vrh Ići dole

Vampiri- yes or no? Empty Re: Vampiri- yes or no?

Počalji od Scarlet Čet Sep 08, 2011 4:49 am

Luda sam za vampirima vec dugo, i pre nego sto su se pojavili Twilight, i ostali...
Scarlet
Scarlet
Intern
Intern

Broj poruka : 143
Datum upisa : 07.09.2011
Godina : 31

http://knjizevnikutak.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Vampiri- yes or no? Empty Re: Vampiri- yes or no?

Počalji od Russell Queen Sub Sep 10, 2011 10:57 am

Ja volim samo - po meni jedine originalne vampire - Angel i Spike ♥
Russell Queen
Russell Queen
Cadet
Cadet

Broj poruka : 63
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 27
Lokacija : Halliwell manor

Nazad na vrh Ići dole

Vampiri- yes or no? Empty Re: Vampiri- yes or no?

Počalji od Buffy Uto Sep 20, 2011 8:41 am

Good post
SPIKEE
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Vampiri- yes or no? Empty Re: Vampiri- yes or no?

Počalji od Dr.Jackson Čet Jun 07, 2012 1:53 am

Upravo sam saznao (ne samo iz knjige " Slovenska mitologija" koju sam skoro procitao)
iz raznih dela ovaj "tekstova" naravno domacih...kada trazite nesto o vampirima trazite na domace nikako stranu propangandu i sta sam utvrdio.

Da vidimo sta niste znali o "pravim" vampirima Very Happy

1. Vampiri ne umiru na svetlosti bas naprotiv mogu komotno da setaju i po danju ,ali ga izbegavaju cesto ne zna se zbog cega Autorka Twiligjt sage kaze zbog "svetlucanja". jer su upadliivi onda..sto je OK,mada ja sam vise da dobiju takve opekotine da to onda strasno pece). Dakle samo se lepo pokriju od glave do pete..neka kapuljaca na glavi ili kapa ili sesir i idemo
2. Vampiri piju krv i ljudima i zivotinjama Za razliku od drugih demona vampir ne bira krv cija ce biti jer je podjekao ukusna i nije bitno. Medjutim posto su vampiri uglavnom nastali od propalica,lopova,prostitukti...the worst of the worst onda je ljudska uglavnom Evil or Very Mad Mejutim ako dobar covek postade vampir ne verujem da bi ubijao ljude...
Dakle postoje zli i dobri vampiri bas kao sto postoje zle i dobre vestice Very Happy
Oba demona su napravila dogovor sa Crnobogom (Djavolom) da nanose stetu ljudima medjutim jedan majusni deo je dobar ili gleda svoja posla pa cak i ume i da pomaze ljudima sa svojim supermocima!
3. Vampiri su ekstremno brzi,mogu biti nevedljivi,poseduju ekstremnu snagu,mogu i da se pretvore u vuka (najcesce) il u bilo koju drugu zivotinju Da, tako je Vampir svojom voljom za razliku od Vukodlaka koji je samo covek moze da se pretvori u vuka ili sta god drugo i zbog ovoga ga cesto mesaju sa vukodlakom
4. Ujedom vampira se ne postaje vampir! Da bi neko postao vampir mora ili da se nagodi sa Crnobogom (ljudi koji nikada nisu imali mira na zemlji pa tako nece imati ni u smrti..sto je najcesces gore pomenuta kategorija) Ili ako prilokom ubijanja vampira padne vampirska krv na ubicino telo! Da, tako je NE SME DA TE NJEGOVA KRV DOTAKNE AKO VEC NABIJAS KOLAC U NJEGOVO SRCE. I zadnji nacin je mesanje krvi. Vampir mora svoju krv da da onom koji zeli da postane vampir prilikom samog ujeda sto je izuzetno retko (skoro pa nikad) pa se cak postalja ? na ovaj nacin postojanja vampira
5. Vampir je prvih 30 dana "zivota" potpuno bezopasan i nije toliko jak Zato on mora da ubije ne znam koliko ljudi u tom periodu u protivnom ide na onaj svet. Zato dajemo mesec dana pokojniku Wink
6. Vampir ne voli beli luk,krst i gvozdje! Ove tri stvari mogu ga dobro onesposobiti.Jedino sto moze da ga ubije je probijanje Glogovog kolca kroz srce. Zatim da mu se udovi odvoje od tela ,a onda da se spali na lomaci Krst je predhrcasnki simbol. Jedan od simbola nase strare vere je tipicna vrsta krsta "Bozije ruke" (ko ne zna neka kuca Hands of God na Google)
7. Neki su vampiri voleli da imaju intiman odnos sa ljudima. Dete rodjeno iz odnosa covek-vampir naziva Vampirovic i on moze uvek da prepozna vampire tako da predstavlja pravi pravcati Vampir Predator jer je i sama njegova krv otrovna za vampire (Blade Nauughty )

Eto toliko od mene Very Happy
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Vampiri- yes or no? Empty Re: Vampiri- yes or no?

Počalji od phoenix Pet Jun 08, 2012 4:57 am

Sto se ovog poslednje tice, da l' me pamet vara ili ima neki strip koji se zove 'Dampyr' i vrti se oko nekog lika koji je dete vampira... Tako nesto???
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Vampiri- yes or no? Empty Re: Vampiri- yes or no?

Počalji od Dr.Jackson Pet Jun 08, 2012 5:57 am

Yap.imas ga jos u prodavnici
Vampiri- yes or no? Dam0040
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Vampiri- yes or no? Empty Re: Vampiri- yes or no?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu