Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opšte informacije i vesti-*komentari*

3 posters

 :: SF :: Second Level :: Farscape

Ići dole

Da li ste gledali Farscape

Opšte informacije i vesti-*komentari* I_vote_lcap50%Opšte informacije i vesti-*komentari* I_vote_rcap 50% 
[ 1 ]
Opšte informacije i vesti-*komentari* I_vote_lcap0%Opšte informacije i vesti-*komentari* I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Opšte informacije i vesti-*komentari* I_vote_lcap0%Opšte informacije i vesti-*komentari* I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Opšte informacije i vesti-*komentari* I_vote_lcap50%Opšte informacije i vesti-*komentari* I_vote_rcap 50% 
[ 1 ]
Opšte informacije i vesti-*komentari* I_vote_lcap0%Opšte informacije i vesti-*komentari* I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Opšte informacije i vesti-*komentari* I_vote_lcap0%Opšte informacije i vesti-*komentari* I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Opšte informacije i vesti-*komentari* I_vote_lcap0%Opšte informacije i vesti-*komentari* I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 2
 
 

Opšte informacije i vesti-*komentari* Empty Opšte informacije i vesti-*komentari*

Počalji od Dr.Jackson Čet Avg 25, 2011 1:22 am

Opšte informacije i vesti-*komentari* Farscape_Logo
iz wikipedie
Farskejp je naučnofantastična serija australijske produkcije. Farskejp je finansiran od strane kompanije Džim Henson, Halmark Entertainmenta i SF Kanala. Farskejp su osmislili Rokne S. O'Banon i Brajan Henson, a izvršni producent je bio Dejvid Kemper. Serija je prvi put emitovana 1999. godine, a završila je sa emitovanjem 2003. godine kad je ukinuta zbog prevelikih troškova. Farskejp je tako ostao bez kraja i bez naznaka da će se njnimanje nastaviti. Na kraju se ipak došlo do rešenja - snimljena je miniserija „Farskejp: Ratovi Mirotvoraca“ koja je prikazana u oktobru 2004. godine na SF Kanalu.
Serija se vrti oko astronauta, Džona Krajtona koji je testirajući svoju teoriju ubrzanja svemirske letelice pomoću Zemljine atmosfere upao u crvotočinu koja ga je dovela na drugi kraj galaksije. Odmah kad je došao zamerio se kapetanu Mirotvoraca Krejsu zbog smrti njegova brata, ali na sreću našao je zaštitu na biomehaničkom brodu Moja sa posadom odbeglih zatvorenika. Negativci su dve militarističke sile, Mirotvorci i Skarani.

Ovde komentarismo o seriji.....
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Opšte informacije i vesti-*komentari* Empty Re: Opšte informacije i vesti-*komentari*

Počalji od Hex Sub Avg 27, 2011 5:03 pm

Meni se serija i nije nešto preterano dopala. Serija ima interesantnu priču, i ideja nije loša, ali... Stvarno ne znam šta, ali nekako deluje jeftino... Šta da vam kažem, emitovala se svojevremeno na Studio-B.

Seriju preporučujem jer je radnja unikatna, kao i zamisao korišćenja nezemaljskih jedinica mera za sve od brzine, daljine, preko vremena, pa sve do težine. Ako ni zbog čega drugog, onda je zanimljivo pogledati je da bi videli i neki drugi sistem mera i da bi videli organske brodove. Organski brodovi su retkost, mogu se nabrojati na prste serije gde se pojavljuju.

Jedino što iole podseća na ovu seriju je Star Trek: Voyager.

Ocenu ne mogu dati jer nisam odgledao dovoljno epizoda.
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Opšte informacije i vesti-*komentari* Empty Re: Opšte informacije i vesti-*komentari*

Počalji od Dr.Jackson Sub Avg 27, 2011 11:33 pm

Mene je super serija Very Happy
Treca sezona toliko kida i rastura i sta vec ne jos da sam morao jos jedanput da je gledam...ima da vas zalepi za stolicu da necete moci okice da zatvorite dok ne pogledate celu Very Happy
Jedino na sta zameravam seriji je skarabudzen kraj odnosno film Peacekeeper Wars koji je doslovno upropastio seriju kao da se radilo o nekoj tamo Šlj seriji Twisted Evil
Ocena:7 (ali samo zbog sezone 3)
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Opšte informacije i vesti-*komentari* Empty Re: Opšte informacije i vesti-*komentari*

Počalji od Dr.Jackson Sub Okt 29, 2011 8:01 am

Bas pre neki dan primeti da AXN daje drugu sezonu Farscape-a radnim danom u 19:00. Tako da eto prilike za one koje nisu gledali ovu seriju Jupi Wink
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Opšte informacije i vesti-*komentari* Empty Re: Opšte informacije i vesti-*komentari*

Počalji od phoenix Ned Okt 30, 2011 4:32 am

Je l' ona crvena sa ovog postera zamenjena u Peacekeaper Wars sa onom drugom, kratke kose... [Posto nisam gledala seriju, ali, zapade mi za oko Very Happy ]

Funny fact:
- Ben Browder epizodno glumio epizodi CSI: Miami [kraj prve, ili pocetak druge sezone] - i to "slucajnog" ubicu Laughing
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Opšte informacije i vesti-*komentari* Empty Re: Opšte informacije i vesti-*komentari*

Počalji od Dr.Jackson Ned Okt 30, 2011 4:44 am

Ona se prvi put pojavljuje u zadnjoj sezoni i samo je tu glumula pored filma koliko se secam Very Happy
Inace to su iste likuse samo sto se osisala kasnije Very Happy
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Opšte informacije i vesti-*komentari* Empty Re: Opšte informacije i vesti-*komentari*

Počalji od phoenix Ned Okt 30, 2011 6:06 am

aaa, cool
najjaci mi je ovaj "lion-like with strange nose guy", sorry [gledala sam samo Peacekeaper Wars, tako da sam slaba sa imenima i radnjom]
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Opšte informacije i vesti-*komentari* Empty Re: Opšte informacije i vesti-*komentari*

Počalji od Dr.Jackson Ned Okt 30, 2011 6:25 am

Mislim da bi ti se serija jako dopala posto bas ali bas ima zanimljive likove Very Happy
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Opšte informacije i vesti-*komentari* Empty Re: Opšte informacije i vesti-*komentari*

Počalji od phoenix Pon Okt 31, 2011 6:51 am

da, ja ne gledam toliko pricu koliko likove Very Happy
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Opšte informacije i vesti-*komentari* Empty Re: Opšte informacije i vesti-*komentari*

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: SF :: Second Level :: Farscape

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu