Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hobit-sta ocekujete od filma?

4 posters

Ići dole

Hobit-sta ocekujete od filma? Empty Hobit-sta ocekujete od filma?

Počalji od Dr.Jackson Sub Okt 22, 2011 12:57 am

Dakle,verovatno LOTR fanovi a i sigurno ostali znate da se ekranizuje jos jedno Tolkinovo delo.Sta ocekujete od filma?
Sci-Fi Serbia
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Hobit-sta ocekujete od filma? Empty Re: Hobit-sta ocekujete od filma?

Počalji od Hex Sub Okt 22, 2011 1:22 am

Ne očekujem ništa posebno. Očekujem da će da pokvare knjigu, ali se nadam da nisam upravu.
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Hobit-sta ocekujete od filma? Empty Re: Hobit-sta ocekujete od filma?

Počalji od phoenix Sub Okt 22, 2011 3:42 am

Pa to da nece biti kao knjiga, je sigurno.
Ne ocekujem nista specijalno, videcemo kad izadje Very Happy
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Hobit-sta ocekujete od filma? Empty Re: Hobit-sta ocekujete od filma?

Počalji od Dr.Jackson Čet Jul 11, 2013 9:36 pm

Trailer za The Hobbit: The Desolation of Smaug

Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Hobit-sta ocekujete od filma? Empty Re: Hobit-sta ocekujete od filma?

Počalji od Teal'C Čet Jul 11, 2013 10:25 pm

Samo, malo mi čudno što ubacuju ovu vilenjakinju koja će biti u veyi sa patuljkom...
I Legolas isto Smile
Teal'C
Teal'C
Cadet
Cadet

Broj poruka : 90
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 28
Lokacija : Čulak

Nazad na vrh Ići dole

Hobit-sta ocekujete od filma? Empty Re: Hobit-sta ocekujete od filma?

Počalji od phoenix Pet Jul 12, 2013 2:37 am

Necu gledati trejler, jer meni to po obicaju pokvari uzitak. :p: 

Raduje me sto su odabrali Evangeline Lilly za Tauriel (to li joj je ime?), i racunam da su to uradili jer im je falio neki (citaj, bilo kakav) zenski lik.
Ono sto sam ja negde procitala, je da se taj lik ne pojavljuje u zvanicnoj knizi/knjigama, vec u nekim dodatnim i nedovrsenim Tolkinovim radovima, ali i to da je muskog pola.

Meni se prethodni film bas svideo, i planiram uskoro da ga pogledam ponovo, a od novog filma ocekujem da bude jos bolji, nabijeniji i zabavniji. Very Happy 
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Hobit-sta ocekujete od filma? Empty Re: Hobit-sta ocekujete od filma?

Počalji od Teal'C Pet Jul 12, 2013 6:09 am

Normalno da će biti zabavniji kad će biti zamejva .D
Teal'C
Teal'C
Cadet
Cadet

Broj poruka : 90
Datum upisa : 08.07.2013
Godina : 28
Lokacija : Čulak

Nazad na vrh Ići dole

Hobit-sta ocekujete od filma? Empty Re: Hobit-sta ocekujete od filma?

Počalji od Dr.Jackson Ned Jan 05, 2014 4:48 am

DOCTOR MEET SMAUG!


Konacno ,juce sam bio isao da gledam taki dugo ocekivani film. Verovali ili ne osecao sam kao malo dete kojem je Deda Mraz kupio nikada zeljenu igracku.

Primetili ste rec "konacno" i samo cu vam reci da ona tu uzalud ne stoji. Naime , ja sam ovaj film planirao da ga odledam jos pre dve nedelje ,ali prvo sam se ja razboleo pa onda moj brat nije mogao , jer se nalazio sa drustvom i na kraju kada je covek mogao on se razbole i to ni manje ni vise nego pre Novu godinu. Katastofa! I sve bi to bilo super da se juce drama nije nastavila ocemo ili necemo. Parking je bio prepun oko trznog centra Delta City da smo se jedno 30 minuta vrteli , toliki smo bili baksuzi da su nam se ljudi mahinalno parkinarali ispred nosa ,ali nekako i prezivsemo i tu dramu.

I tako mi dodjosmo do bioskopa kada ono KUKU MAJKO , ne pamtim kada sam video VECU GUZVU!  Cu da se roknem  Najveca sala je bila KRCATA kao  u stara dobra vremena.   Zaljubljen  Secam se samo kada sam gledao Dve kule sam bio prisustvao jos vecoj posecenosti ,ali ono nisam se nadao s obzirom da su nam bioskopi uglavnom polupaznici. Jeste , praznici su ,ali niko ovo nije ocekvao! Tako smo dobil mesta u 4 redu ,ali ukoso posto su centralna sedista bila sva popunjena. No , i to se moglo nekako prezaliti ,a onda posle nekih par minuta poceo je film.

Radnja filma na samom pocetku nije mi uospte stekla utisak da ce drugi deo biti nesto bolji od prvog dela. No , tu sam se bio jako prevario. Prvo sto mi je zapalo za oko bio je Legolas koji je u filmu izgledao kao ce svakog trenutka nekoga da rascerupa , taj psihoticni pogled nimalao nije bio jednak onom starom blagom punom vedrine koji smo mogli da imamo prilke da vidimo u LOTR filmovima. I zaista , sam Legolas delovalo je nekako ozbiljno , namrgodjeno kao da nije sav svoj. Tako nesto sam i bio ocekvao ,ali ipak sam njegov izgled je nesto sto nisam mogao tek tako lako da zamislim. Ko kod da je smislio onu zbrku sa buradima je pravi CAR! Pa da Tolkin jeste car ,ali na par fora sam se bio toliko glasno nasmejao da me je verovatno cula cela sala. A , onda kako je film odmicao usledio je crni prikaz Volsebnika koji me tako odusiveo da sam se osecao toliko srecno da su mi krenule suze radosnice ,a onda na kraju Smaug je sve zacemntirao. To je pravi Zmaj bog te video. O nelogicnostima necu da pricam , jer je to ipak Epska fantastika pa tamo stvari kao sto su polivanje sa kljucalim zlatom koje ima najvisu temepraturu daleko ispred bilo kojeg drugog otepljenog metala koji je mogao tada se kali necu nista da komentarisem. Na kraju ostavaljam vam svima da pogledate ovaj fenomalni film.

Ocena: 10


 Very Happy
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Hobit-sta ocekujete od filma? Empty Re: Hobit-sta ocekujete od filma?

Počalji od phoenix Pon Jan 06, 2014 1:14 am

Praznici su i vreme ponovnog okupljanja porodica, pa i ne cudi sto se toliko ljudi okupilo oko jedne divne, bajkovite porodicne price.

Drago mi je da ti se svideo film, a meni jos samo ostaje da ga odgledam!

No, sto se tice Legolasa – ne secam se da li sam odgledala trejler (a bice, da shodno mom obicaju – nisam), ili sam gledala produkcijske slike, ali znam da sam se veoma zacudila njegovim pogledom! Utisak je bio: “Hej, to nije pogled milog i dragog Legolasa koga znam?!” Ali, eto, ko zna, mozda je to zbog toga sto je u ovom filmu 60 godina mladji, mozda zbog (ogradjujem se od ovoga, jer nemam dokaza da je tako) “senke oca” koja je jos bila nadvijena nad njim.

Ali, da ne trabunjam dalje, a da nisam pogledala film – ja cu svoje utiske javiti kad ga odgledam.  Very Happy 
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Hobit-sta ocekujete od filma? Empty Phoenix's walk with the dwarves

Počalji od phoenix Pon Jan 20, 2014 2:45 am

Напокон.

Дошао је и тај дан. Синоћ сам гледала други део приче о Хобиту, и то у фамозном 3D формату. Посебно ми је драго што сам имала прилику да то учиним у свом граду, који нема редован биоскоп, већ се пројекције одржавају 2-3 пута годишње, у виду зимског и летњег фестивала.

Да кренем од почетка, како и доликује, објашњавајући пар лепих момената у филму.
Знам да је П. Џексон познат по томе што се с времена на време појави шетајући кроз неку од сцена својих филмова, али ме је ипак изненадило што се појавио одмах на почетку филма, жвачући шаргарепу негде у близини "Коњића који се пропиње". Тродимензионални делови филма су били за сваку похвалу, али ме је највише обрадовала она пчела, што је прозујала пред публиком, хехе.

Мрка шума:


Људи:


Дол Гулдур:


Шмауг:


Закључак:

Далеко бољи од првог дела. Карактеризација и драма су били на веома висиком нивоу. Једва чекам трећи део и велику битку за крај!  Very Happy Толико од мене.
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Hobit-sta ocekujete od filma? Empty Re: Hobit-sta ocekujete od filma?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu