Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2012 postaje 2013 i to stvarno???

5 posters

Ići dole

2012 postaje 2013 i to stvarno??? Empty 2012 postaje 2013 i to stvarno???

Počalji od Dr.Jackson Pet Sep 30, 2011 7:51 am

Ovo sam ja znao jer sam gledao na History-u dokumenatarac da je Majski kalendar isao jednu godinu isped...
HJUSTON - NASA zna više od Maja! Smak sveta će se desiti 2013, kada će će naša planeta doživeti "veliki šok".

Naučnici NASA smatraju da će sunčeva aktivnost uništiti Zemlju i dovesti do apokalipse. Naime, periodi u kojima je Sunce najaktivnije ponavljaju se svakih 11 godina.
Ove godine su se dogodili jaki uticaji Sunca na našu planetu, a zadnji su bili tokom 22. i 24. septembra, navode iz NASA, kada su zabeležene jake solarne baklje u blizini sunčeve pege AR1302.

Tada je nastao talas nabijenih čestica, koje su već stigle do Zemljine magnetosfere, a kao posledica toga nastala je snažna geomagnetska oluja, za koju naučnici procenjuju da bi mogla trajati do kraja ove sedmice.

Aktivnost sunčeve pege AR1302 će opasti, ali će se u sledećih nekoliko godina ponovo intenzivirati, ali se rekordno opasan uticaj sunčevih baklji očekuje se 2013. godine.
Naučnici iz NASA praktično su alarmirali javnost i navode da je planeta Zemlja u nekoj vrsti "sunčeve" opasnosti.

Prema proročanstvu naroda Maja kraj sveta se predviđa 2012. godine
.
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

2012 postaje 2013 i to stvarno??? Empty Re: 2012 postaje 2013 i to stvarno???

Počalji od phoenix Sub Okt 01, 2011 12:15 am

Kako god... Vise niko ne znam sta je i kako je, jer stalno nesto menjaju, dopunjuju, skracuju...
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

2012 postaje 2013 i to stvarno??? Empty Re: 2012 postaje 2013 i to stvarno???

Počalji od Buffy Sub Okt 01, 2011 3:29 am

bas sam o tome juce pricala sa drustvom
ma ok za globalno zagrevanje i takva vrsta unistenja
ali ovo ostalo smara
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

2012 postaje 2013 i to stvarno??? Empty Re: 2012 postaje 2013 i to stvarno???

Počalji od Hex Sub Okt 01, 2011 3:50 am

Čisto sumnjam da će da se bilo šta ozbiljno desi... Mislim da je to apsolutno preterana vest. Sunce treba da uđe u svoj maksimum tada, ali ne verujem da će biti nešto spektakularno.
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

2012 postaje 2013 i to stvarno??? Empty Re: 2012 postaje 2013 i to stvarno???

Počalji od phoenix Sub Okt 01, 2011 4:01 am

Mislim da su nas toliko puta "razocarali" (nazovimo pogresna predskazanja razocaranjem), da niko nece biti iznenadjen i prestrasen kada se to stvarno dogodi.......
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

2012 postaje 2013 i to stvarno??? Empty Re: 2012 postaje 2013 i to stvarno???

Počalji od Scarlet Ned Okt 02, 2011 10:43 am

Preziveli smo tolike smakove sveta, prezivecemo i taj... Very Happy
Scarlet
Scarlet
Intern
Intern

Broj poruka : 143
Datum upisa : 07.09.2011
Godina : 31

http://knjizevnikutak.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

2012 postaje 2013 i to stvarno??? Empty Re: 2012 postaje 2013 i to stvarno???

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu