Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju

+2
Dr.Jackson
Buffy
6 posters

Ići dole

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Empty Legend of a Seeker-Komentarisite seriju

Počalji od Buffy Sre Avg 24, 2011 3:12 am

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Legend_of_the_seeker_poster
Legend of the Seeker is a weekly television series based on The Sword of Truth novels by Terry Goodkind. Distributed in U.S. by Disney-ABC Domestic Television, ABC Studios is producing the series, which is in its first foray into broadcast syndication, with Sam Raimi, Robert Tapert, Joshua Donen, Ned Nalle and Kenneth Biller serving as executive producers. The show premiered on November 1, 2008.
The series follows the epic journeys of a young woods guide named Richard Cypher (Craig Horner), a mysterious woman named Kahlan Amnell (Bridget Regan), a female warrior named Cara (Tabrett Bethell), and a wizard named Zeddicus Zu'l Zorander (Bruce Spence) as they defend against tyranny and destruction.

I sta mislite o seriji? Smile
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Empty Re: Legend of a Seeker-Komentarisite seriju

Počalji od Dr.Jackson Sre Avg 24, 2011 3:33 am

Gledam je svakog dana na Sci-Fi i svidja se mnogo Smile
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Empty Re: Legend of a Seeker-Komentarisite seriju

Počalji od Confessor Sre Avg 24, 2011 11:04 pm

Obozavam seriju.Jedna od mojih omiljenih.
Gledala sam i 1. i 2. sezonu,ali mi je 1. bolja Smile
Confessor
Confessor
Novice
Novice

Broj poruka : 13
Datum upisa : 24.08.2011
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Empty Re: Legend of a Seeker-Komentarisite seriju

Počalji od Hex Sub Avg 27, 2011 2:57 pm

Gledao sam seriju, nije loša, ali za moj ukus previše vrte jedno te isto... Meni je lično bila zanimljiva prvih petnaestak epizoda, odatle pa nadalje sve je išlo po istom šablonu. Da ne pominjem predvidljivost. U prvih desetak minuta tačno znaš šta će se kad dogoditi...

Takođe Zed kao čarobnjak, trebalo bi da ponekad i i skoristi te svoje moći. Otprilike svaku borbu će voditi Tragač i Ispovednica, a on će da se krije u nekom ćošku i da spali ili odgurne jednog ili dva neprijatelja koji mu priđu, a Tragač ne može da mu pomogne.

Preporučujem da je pogledate, ali nemojte previše da očekujete...

Ocena 6/10

Ovo je moje mišljene, ali kao što sam ja više puta u životu rekao: O ukusima ne treba raspravljati! Svako ima pravo na svoje mišljenje. Možda će se nekome serija jako dopasti, a možda će neko podeliti isto mišljenje koje ja imam.
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Empty Re: Legend of a Seeker-Komentarisite seriju

Počalji od Buffy Pet Sep 02, 2011 4:27 am

ja je jos nisam gledala Sad
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Empty Re: Legend of a Seeker-Komentarisite seriju

Počalji od Dr.Jackson Pet Sep 02, 2011 6:21 am

imaš je u 9:20 reprizu i 13:30 na Sci-Fi
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Empty Re: Legend of a Seeker-Komentarisite seriju

Počalji od Buffy Sub Sep 17, 2011 5:10 am

e neki dan sam gledala epku
i bass mi se dopala
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Empty Re: Legend of a Seeker-Komentarisite seriju

Počalji od Dr.Jackson Sre Nov 16, 2011 2:45 am

Odgledao sam i 2. sezonu...
Meni 2. sezona ima nekako zanimljiviju pricu ali je 1. globalno bolja Very Happy
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Empty Re: Legend of a Seeker-Komentarisite seriju

Počalji od Dr.Jackson Pon Dec 26, 2011 9:02 am

Heh tek sam sad izvalio da je sestra Nicci u LOTS-u je T'Pol tj Jolene Blalock

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju 1zefs5f
Legend of a Seeker-Komentarisite seriju SisterNicci
Na prvoj mogu da kazem ali druga.... Shocked
Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Jolene-blalock15
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Empty Re: Legend of a Seeker-Komentarisite seriju

Počalji od Hex Pon Dec 26, 2011 9:25 am

Vidi stvarno... Shocked Nikad ne bi provalio... Very Happy
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Empty Re: Legend of a Seeker-Komentarisite seriju

Počalji od Elrond Smith Pet Jul 19, 2013 9:51 am

hahaha vidim ja da ovdje ima poklonika Jolene Blalock Wink
kao T'Pol mi je bila super! Very Happy
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Empty Re: Legend of a Seeker-Komentarisite seriju

Počalji od Elrond Smith Pet Jul 19, 2013 9:52 am

Sto se same serije tice zasta dosta se razlikuje od knjiga, ali generalno ima vrlo dopadljive likove zbog kojih sam najvise pratio seriju Wink
Inace suska se da ce da opet snimaju Wink
Vidjecemo Smile
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Empty Re: Legend of a Seeker-Komentarisite seriju

Počalji od Dr.Jackson Pet Jul 19, 2013 10:00 am

Bilo bi zaista super kada bi to bilo istinito Jupi 
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Empty Re: Legend of a Seeker-Komentarisite seriju

Počalji od Elrond Smith Pet Jul 19, 2013 10:14 am

Pa dugo su bile razne peticije, skupljanje para, cak je i autor (koji inace nije gotivio seriju) dao podrsku...
Sada nacuh da ce ipak biti nastavljeno snimanje ove ili pocetkom iduce godine
Da li ce se to zaista i desiti... eto znacemo do pocetka iduce godine hehehe Cool
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Empty Re: Legend of a Seeker-Komentarisite seriju

Počalji od phoenix Sub Jul 20, 2013 12:13 am

Je l' to onaj pominjani pisac, sto kao i Edings ima "deja vu" sindrom u pisanju?
Samo da priupitam, posto nisam gledala seriju, a sigurna sam da bi mi se svidela. Smile
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Empty Re: Legend of a Seeker-Komentarisite seriju

Počalji od Elrond Smith Sub Jul 20, 2013 1:10 am

Jeste, to je taj Wink
S tim da, bar po meni, LOTS, ima dosta kvalitetniju pricu, likove, i sam stil pisanja.

Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Legend of a Seeker-Komentarisite seriju Empty Re: Legend of a Seeker-Komentarisite seriju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu