Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lost

+2
Hex
Buffy
6 posters

Ići dole

Lost         Empty Lost

Počalji od Buffy Sre Avg 24, 2011 2:57 am

Izgubljeni (engl. Lost) je američka TV serija koja prati živote preživelih putnika avionske nesreće na misterioznom tropskom ostrvu u južnom Pacifiku. Svaka epizoda sadrži glavnu priču, koja se zbiva na ostrvu, praćenu drugom pričom vezanom za život pojedinih likova.
Serija se uglavnom snima u Oahu na Havajima. Zbog mnogo glumaca i visoke cene snimanja na Havajima, Izgubljeni su jedna od najskupljih TV serija ikada prikazanih. Izgubljeni su postigli veliki uspeh u Americi i svetu. Ubrzo nakon prikazivanja serija je dobila kultni status i važi za jednu od najuticajnijih serija u američkoj kulturi, pre svega zbog toga što je nakon nje usledilo mnogo knjiga, stripova, igara i drugih serija sa sličnom pričom.
Trenutno je jedna od najgledanijih serija u svetu. Već tri sezone zaredom je najgledanija američka serija u Velikoj Britaniji. U Americi je do sada prikazano pet sezona, dok je poslednja, šesta sezona počela da se emituje 2. februara 2010. godine. Producenti serije su hteli da seriju ranije privedu kraju, ali zbog velike gledanosti i popularnosti čelni ljudi su odlučili da serija ima šest sezona. Poslednje dve epizode, prikazane su 23. maja 2010. godine.

Da li ste gledali seriju i sta mislite o njoj? Smile Lost         Lost-20cast
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Lost         Empty Re: Lost

Počalji od Hex Uto Avg 30, 2011 1:33 pm

Slavim dan kada je ta serija prestala da se prikazuje i snima! Potajno sam se nadao da je peta sezona poslednja, ali nažalost nisam bio u pravu. Seriju mrzim iz dubine duše...

Bolje da stanem ovde inače ću svašta da napišem i biće instant ban... Dovoljno je što sam rekao da je mrzim ko ništa drugo na ovome svetu.
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Lost         Empty Re: Lost

Počalji od Buffy Sre Avg 31, 2011 1:52 am

ma ok necemo odmah da te banujemo,malo cemo da te mucimo......
zez,XD bre ok je da ne volis seriju ali ne moj da explodiras da ti ne spadne wlok?
ja sam je gledala dok su je pustali na fox-u i interesuje me kako se zavrsila..Smile
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Lost         Empty Re: Lost

Počalji od Dr.Jackson Sre Avg 31, 2011 2:17 am

Hex ::Slavim dan kada je ta serija prestala da se prikazuje i snima! Potajno sam se nadao da je peta sezona poslednja, ali nažalost nisam bio u pravu. Seriju mrzim iz dubine duše...

Bolje da stanem ovde inače ću svašta da napišem i biće instant ban... Dovoljno je što sam rekao da je mrzim ko ništa drugo na ovome svetu.
Good post
Ni ja nisam obožavaoc ove serije Very Happy
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Lost         Empty Re: Lost

Počalji od phoenix Čet Sep 01, 2011 4:25 am

Svako voli ono sto voli. Neko ne voli sto se drugima svidja. To je u osnovi ljudske prirode.

Meni je dobra serija, mada ima boljih. I mene interesuje kako se zavrsila, ali nigde ne prikazuju, na "normalnim" kanalima.
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Lost         Empty Re: Lost

Počalji od bloodsucker Sub Sep 03, 2011 12:45 pm

Pogledacu sl. leta zvuci zanimljivo xDD

bloodsucker
Novice
Novice

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.08.2011
Godina : 30
Lokacija : Underworld

http://vampire-fans.forumotion.eu/

Nazad na vrh Ići dole

Lost         Empty Re: Lost

Počalji od Scarlet Čet Sep 08, 2011 4:44 am

Serija je onako, ima mnogo preteravanja... I vise nego mnogo... Nisam gledala sve sezone, a i nemam zelju da gledam ostatak..
Scarlet
Scarlet
Intern
Intern

Broj poruka : 143
Datum upisa : 07.09.2011
Godina : 31

http://knjizevnikutak.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Lost         Empty Re: Lost

Počalji od Buffy Čet Sep 08, 2011 9:03 am

mene interesuje kako se zavrsila XD
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Lost         Empty Re: Lost

Počalji od phoenix Pet Sep 09, 2011 6:43 am

i mene isto, moze neko da stavi u spojler......

znam otprilike sta se desavalo, ali ne i kraj
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Lost         Empty Re: Lost

Počalji od Buffy Pet Sep 09, 2011 7:41 am

aj stavicu ako iskopam XD
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Lost         Empty Re: Lost

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu