Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia

3 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Ocenite RPG teme naseg foruma:

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia I_vote_lcap67%"RPG teme" by Sci-Fi Serbia I_vote_rcap 67% 
[ 2 ]
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia I_vote_lcap33%"RPG teme" by Sci-Fi Serbia I_vote_rcap 33% 
[ 1 ]
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia I_vote_lcap0%"RPG teme" by Sci-Fi Serbia I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia I_vote_lcap0%"RPG teme" by Sci-Fi Serbia I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia I_vote_lcap0%"RPG teme" by Sci-Fi Serbia I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia I_vote_lcap0%"RPG teme" by Sci-Fi Serbia I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia I_vote_lcap0%"RPG teme" by Sci-Fi Serbia I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 3
 
 

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od phoenix Čet Feb 02, 2012 7:05 am

Dakle, molimo vas, clanove Sci-Fi Serbia foruma da ocenite, ovaj, relativno nov vid tema, u kojima mozete pustiti da "masta radi svasta"!
RPG teme jesu one u kojima forumasi sami smisljaju pricu, u okviru prostih pravila, i skoro nikad se ne zna sta sledi, jer od vaseg posta zavisi tok price.

Ovde mozete izreci sve vase predloge, kritike, pitanja koji se ticu:
- otvaranja novih tema
- starih tema
- ideja
- i cega god se setite.

RPG teme sa naseg foruma su:
- SPACERATS
- Piratsko putovanje
- Polecemo (Ova tema je zatvorena radi otvaranja teme "Spacerats")
-===STARBUS===

Svaki vas post bice uvazen, jer je ideja svega ovoga da Vas boravak na forumu ucinimo ugodnijim i zabavnijim.
Nadamo se da cete nam pomoci da unapredimo vas i nas forum!

Vas, Q Continuum.


Poslednji put izmenio Dr.Jackson dana Pon Mar 19, 2012 8:34 pm, izmenio ukupno 3 puta (Razlog : Dodat STARBUS u spisak)
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od Dr.Jackson Uto Feb 14, 2012 10:38 am


Prava RPG serija =fanficija gde smo mi stavrni likovi=
Dakle sta kazete da napravimo neku temu po nekoj seriji..
Npr: Napravimo novu Star Trek seriju ili Charmed ...ma sve jedno Very Happy
A sta kazete? Smile
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od phoenix Sre Feb 15, 2012 3:51 am

Ja sam za!

Neka se jos ljudi oglasi, pa da odlucimo.
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od Dr.Jackson Sre Feb 15, 2012 4:53 am

Evo jedne nove RPG teme za koju sam dobio ideju...
Nece imati nikakva pravila kao prethodne vec bice prava fanfikcija...ali slika i naziv sve govore o kakvoh se ludoj ideji radi Zezanje Laughing
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia GB4H

Ovo je uvod i poenta ove RPG teme:

Radnja se desava u sadasnjosti.Pre 2 godine od pocetka price jedan veoma cudan objekat reklo bi se NLO pada na periferiji Beograda..tacnije u sumi gde mi odnosno glavni junaci kampuju..
I tako mi laici da ne kazem tupsoni U zid!! ga uzmemo..

Nakon 2 dve godine "moj lik" ugradjuje u svoj autobus taj uredjaj jer je mislio da je to neki vanzemljacki "nitro" Zezanje Laughing
Na kraju se ispotavi da je to jedan veoma mali predmet odnosno generator koji moze da stvori crvotocinu i daje ogromne snagu...reklo bi se vecan autobus koji moze da ide bez goriva bez icega postao je gotovo savrsen..
Sve dok jednog trenutka nasi likovi nisu se zapucali u jos jednu avanturu i pokusali sa svojim "nitrobusom" da pobegmu od pandura i cim je kazaljla presla preko 200km/h (koliko mu i pise odnosno nabudzeno je) autobus samo je ***puf*** nestade kao da nikad se nije ni kretao Laughing
I tada pocinje avantura junaka da se vrati kuci za busom mada ni sami ne znaju kako.... Very Happy

Pa sta kazete na ovu ideju.... Very Happy
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od phoenix Sre Feb 15, 2012 6:19 am

Svidja mi se. Taj mu bus dodje nesto kao Tardis iz Doctor Who Very Happy ?!
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od Dr.Jackson Sre Feb 15, 2012 7:05 am

Yao drago mi je da ti se svidja..uskoro krecemo.. Very Happy
I da sprava je tako podesana da samo ide do zemljolikih planeta sirom galaxije mozda i sire tako da necemo znati ni gde smo ni sta smo a jos gore kada budemo ostavrivali prvi kontakt sa razlictim kulturama jer bus moze da skace na svakih 3 ili 10 pa 7 dana kao u seriji Sliders Zezanje Very Happy

PS Nadam se vam se svidja Volvo 8900 bus kojeg sam izabrao da bude Starbus Very Happy

Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od phoenix Čet Feb 16, 2012 4:27 am

Cool Samo da nije ko ovi nasi iz GSP-a Very Happy
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od Dr.Jackson Čet Feb 16, 2012 4:35 am

Haha...pa mogao sam i Ikarbusa da uzmem sto da ne.. Laughing
Ali ipak zeleo sam novog Volvo-a jer zaisa izgleda nekako brrr... Da se kucnemo

===STARBUS=== JE KRENUO!!!! Smile
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od phoenix Čet Feb 16, 2012 4:47 am

Koliko likova ima? Ili, bolje receno - jesu li samo clanovi likovi, ili mozemo da dodamo jos koga (kao npr. Olafa, Relga i sl.) u Piratskom putovanju?
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od Dr.Jackson Čet Feb 16, 2012 4:52 am

Mozete da dodajete koliko hocete likova...
Nije bitno.. Wink
Totalna sloboda... Smile
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od Dr.Jackson Čet Mar 22, 2012 10:58 pm

Dosao sam na ideju na novu "RPG temu" Smile

Nova potencijalna RPG serija zove se Magic Symbols

Evo kako pocinje:

Nekada davno jos dok nije postajao svemir postajala je Praznina ili Nistavilo ili na engleskom Void pa kako ko voli Very Happy . Ta ista Praznina predstavlja prostor koji se nalazi izmedju vise dimenzija! Mnogi simboli koje mi znamo su ustavari samo kopije origanlnih simbola koji u sebi nosu neverovatnu moc i tu svoju moc isijvaju u Prazninu i na taj nacin sprecavaju suderanja dimenizija.

U jednom trenutku jedan simbol je izasao iz praznine u nasu dimeniziju i na taj nacin prouzrokavao totalno suderanja izmedju raznih dimenzija!
Dobrodosli na Zemlju u ne takoj dalekoj buducnosti!

Sirom planete otvaraju se razne dimenzione rupe donoseci razna bica! Cela Zemlja postaje preplavanja demonima i bicima iz najgorih nocnih mora!
Ali ne nisu nasim Herojima glavni oni neprijatelji!
Najveci nasi neprijatelji su nosioci Haos simbola koji imaju samo jedan cilj a to je sjedinjavanje svih dimenzija u jedno ukratko receno da stvore svemir onakav kakav je bio pre postanka-Praznina!

Ovako u osnovi postoje 3 klase simbola prema osobinama:
(dobili su ime prema prvom takvom simbolu)

1.Kolovrat tip simboli(ovim siombolima se upravlja kao da su pravo oruzije! Najcese su obliku diska,cekica ili cak maca lako se savladaju osnovne tehnike medjutim ako zelite da izvucite maksimum za to vam je potrebno dugo iskutvo Osim Kolovrata tu recimo spada i Oroborus,Torov cekic...)

2.Haos tip simboli( zove se jos i Pentagram tip jer je Pentragramom je stariji simbol od Haosa ali zbog njihove osobine zovu se Haos simboli! Svaki simbol daje nosiocu neveraotnu moc koja se veoma brzo savlada medjutim na kraju sam simbol kontrolise nosioca koji postaje njegov rob)-ovi simboli nisu dostupni igracima

3.Krst tip simboli (iako su dobri kao sam Krst ovi simboli mogu itekako naneti jako teske povrede nosiocu usled koriscenja mada to nije vezano za sve. Zahtevaju veoma teska obuku ali kada ih jednom savladate postaju veoma mocno oruzije. Pored krsta tu recimo spadaju i Ank,Triquetra...)


"RPG teme" by Sci-Fi Serbia 296427_182163788529941_113395222073465_401035_1985986335_a


Sam RPG spada u neku avanturu ali kad dodje do bitke borba je prava...morate vala bas ovladati mocim simbola ovaj magijom a svi zajedno pocinjemo od 0

I sta kazete na ideju?

PS: Kolovrat je moj! Pozdrav Nauughty
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od Hex Pet Mar 23, 2012 10:24 am

Nije loša ideja, ali bilo bi lepo da staviš malo više o samim znakovima. Wink
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od Dr.Jackson Sub Mar 24, 2012 2:49 am

Drago mi je da ti se svidja...

Evo i ovde cu da postavim tekst...imate skroz dole listu dostupnih simbola Wink
pravila i spikak simbola

Simbol bira vas a ne vi njega!
To znaci da vi napocetku znate samo kako se zove i sliku a kada ga izaberete dobijate sve informacije o njemu!
NEMA VRACANJA!
STA STE IZABRALI TO VAM JE TO!


Evo kako je na poceku:

Na pocetku svaki lik pise nesto kao svoj licni dnevnik jer smo svi razdbvojeni! Dakle svako ima potpunu kontrolu nad bicima osim jedne vrste(Symbolmastere samo ja mogu da uvodim!) i svojim licnim avanturama . Dakle svaki lik moze da pravi svoju licnu avanturu!
Kasnije...ne znam tacno kad...se mi svi nalazimo na jednom mestu i zajedno krecemo u borbi protiv Haos simbola
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od phoenix Sub Mar 24, 2012 3:59 am

Da proverim da l' sam dobro shvatila:

- pojedinacne price prica svako u svojoj temi, pa se kasnije spajamo u jednu?
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od Dr.Jackson Sub Mar 24, 2012 4:08 am

Sve pisemo sve u istoj temi!
Samo sto na poceku nismo zajedno vec svako prozivljava razne dugodovstine...ne nasom voljom vec voljom dimenzionoh rupa skacemo sa jednog dela na planete na drugi deo planete...i to ne samo mi vec citavi gradovi..recimo Menheten,New York dospe na sred sahare..a recimo Egipatske piramide na Antartiku...citava Zemlja zbog dimenzionih rupa je pravi haos...srecom mi kao Simbolmasteri brzo shvaticemo da ih mi mozemo da videmo za raziku od obicnih ljudi koji ce mozda zavsiti na dnu okeana kao recimo Los Angeles Wink Smrc
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od phoenix Sub Mar 24, 2012 4:23 am

Aaa, OK. Samo, treba izabrati simbol...
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od Dr.Jackson Sub Mar 24, 2012 7:38 am

Sta kazete na logo?
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia K0C9
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od phoenix Sub Mar 24, 2012 7:47 am

Moze, cool je. Je l' font "Chiller"? :p:
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od Dr.Jackson Sub Mar 24, 2012 9:40 am

Jeste Smile
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od Dr.Jackson Ned Mar 25, 2012 10:42 pm

Posto sam video da ce biti malo nedoumica u biranju simbola odlucio sam da sad stavim sve crno na belo Very Happy

Simboli kod kojih nista ne pise odnosno oni ciji nazivi nisu obojeni su Haos simboli i oni ne mogu da se biraju!

Kolovrat –simbol veoma slabe moci i veoma rizičan za početnika s obzirom da nijednu posebnu neku magičnu moć nema s obzirom da spada u magično oružje međutim krajni stadijum ovog simbola ispoljava OGROMNU MOĆ,osnova Deflection nije moc vec je deo Kolovratovih sposobnosti
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia 51097463_kolovrat


(tip: vatra i svetlost)
Pentagramom
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Pentagram_by_BurnoutPriest
Krst-iako je Krst dobar znak on je jedan od simbola koji moze jako teske povrede da nanosi nosiocu te teske povrede mogu biti toliko velike da nosioca mogu da odvedu cak u smrt! Stoga preporucujem samo teskim mazohostima ovaj simbol! Krst zahteva tesku obuku i veoma smirenu osobu koja razlikuje sta je dobro a sta zlo!

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Cross2
Moci Krsta su od uglavnom enegetske prirode,tipa enegertskih zraka,kugli itd a osnovna moc je Mind Manipulation
Ankh-simbol koji krasi sledece moci od osnovne moci Uskrsnuce...nosioca Anka na pocetku imaju samo ovu moc do kasnije Undead Calling -ozivljavanje iz mrvih do finalne KONTROLE SENKI Odlican simbol ali jako tezak za obuku i zahteva ogromnu strpljivost!
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia 321px-Ankh.svg
Chaos
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia 220px-Chaosphere.svg
Mjolnir (Torov čekić)-i jos jedno Magicno oruzije odnosno Kolovrat tip simbol! Snaga Torovog cekica je ogromna i sve pretvara u prah! Elektrokineza! Za samo nosenje ovog monstruoznog oruzije potrebno je da imate itekako velike misice..dakle samo sa razvijene ljude ! A ostalo..pa recimo da je to najveca mana ovog simbola Wink
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Mjolni10
Ouroborus-Zmija koja ujeda svoj rep je simbol vecnog zivota,dakle veoma slican Anku i ovaj simbol ima moc Uskrnuca ali posto je Kolovrat tip dakle magicno oruzije sama pocetna moc ovog simbola je cisto oruzijski tip i uglavnom je slican Kolovratu sem finalnih mociju (Ouroborus disk na slici)
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Xenachakram
Excalibur-posto je ovo Kolovrat tip simbol ovaj simbol zahteva vestog maceovaca stoga obuka je teska i kao i vecina Kolovrat tipa i ovaj je svetsloni simbol ali finlna moc IN ROCK uklesava sve u kamen do pojasa sto je izezetno velika moc!
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Excalibur%20Sword
Triquetra-veliko trojstvo je nesto sto je veoma jako.Gledali ste Charmed? Uglavnom posedujete moci slicnim Carobnicima iz pomenute serije dakle ne sve jer ne mogu ali samo najbolje Wink Sta drugo da kazem odnosno da aukcija na ovaj simbol pocinje sad... Zezanje
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Triquetra_by_Maeglin_Amandil
Pentacle -Zemlja,Vatra,Voda,Vazduh i Duh ovaj simbol ima sposobnosti u kontroli svih 5 elemenata ali pazite!
Pentacle ili Pravi Pentagram zahteva izuzetan balans ovih elemenata ali i balans tvoga uma i duha! Ako izaberete ovaj simbol dobicete neverovatne moci ali morate citavu igru da se poevetite meditaciji i ucenju od odrzavanju elemenata! Slicna Krstu ovaj simbol moze naneti velike povrede korisniku usled nepravilnog koriscenja pa cak ga i odvesti u smrt!!!!!
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Pagan_pentacle_2
• Ra-ovo oko
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Eye-of-ra
• Horus-ovo oko

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Eyeofhorus
Hexagramom-odlican magijski simbol sa mocima od Astralene projekcije,Fotokineze do Psihokineze (slican telekinezi samo sto ovde mozete da pomerate objekte koji su van vidnog polja)
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Walker-hexagram-8-19
Unicursal Hexagramom
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Asarath-hexagram
Triple spiral,Triskel-More,Zemlja i Nebo su elemnti koji mozete da kontroliste ukratko receno ovaj simbol ima sposobnosti od Atmokineze (mogucnost kontrole vremena) do Litokineze (pravljene zemljotresa) i osnovne Aquakineze(mogucnost kontrole vode) ,obuka je teska i zahteva stabilnu osobu kao i Pentacle ali iako moze da te nanosi povrede usled pocetnog koriscenja ne moze da te odvede u smrt
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Triple_spiral
Tree of Life-Geneza-mogucnost upravljana drugim bicima je osnovna moc medjutim kako moc raste mozete potpuno nezivu stvar da pretvorite u novo bice ,ukratko receno kao da ste Bog Nauughty Ovaj simbol zahteva osobu koja izuzetno voli prirodu i koja je ekoloski nastrojena dakle ako ste vi ta osoba drvo ce vas prihvatiti ali ako niste Drvo Zivota pretvorice se u Drvo Smrti ,Haos simbol koji ce vas na kraju ubiti ,tako da dobro razmiliste pre nego sto izaberete ovaj simbol
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Tree%20of%20Life
Swastika-Kolovrat tip simbol odnosno Magicno oruzije,swastika je simbol vrhunskog lovca ,moci su uglavnom brzinske kao sto je Blink recimo ali takodje kasnije imate sposobnosti i Nevidljivosti medjutim sam pocetak je samo Magicno oruzije koje po sposobnostima i jacini nije daleko od pocetnog slabog Kolovrata
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Swastica2
Rozeta-moci ovog simbola su slicni mocima Drvo zivota samo sto ne mozete da pretvarate nezivo u zovo vec samo mozete da kontrolite ziva bica i to samo biljke,manje je rizican ali ukoliko niste osoba koja voli prirodu ima da vas povredi
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia RozetaSolarSymbol
Valknut-simbol boga Odina ,vrhovnog Nordijkog boga,kako je Odin bog rata i mudrosti...ovaj simbol zahteva itekako intaligentnu osobu,moci ovog simbola se zasnivaju u stvaranje raznih oklopa i oruzija ali i nekih psihihickih moci Wink
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia 675px-Valknut-Symbol-triquetra.svg
Trident-ili trozubac je Kolovrat tip simbol osnova je veoma laka koja se uglavnom gleda na spaljivanje njegovim dodirom ali puna moc ovog simbola nije vatra vec voda..tacnije ne obicna voda vec voda pod izuzetno velikm pritiskim koja moze svakog neprijatelja da zdrobi,kontrola pritiska i vode
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Trident-large
Gorgon
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Medusa_serpents
Hands of God-kao i Kolovrat i ovo je Svarovog simbol pocetna moc je telekineza pa kroz telematerijalizaciju do ogromne moci pesnice Svaroga
"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Tumblr_l5cb9vTJtr1qbwvxbo1_500
666

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia 666-S_3

Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od phoenix Pon Mar 26, 2012 7:31 am

Damn scratch Uglavnom, dvoumim, troumim se, ili kako god, izmedju ovih Krst-tip simbola... Sto se dalo i za ocekivati :p: Triquetra mi je strava zbog Cari, naravno i njihovih moci. Pentacle jer sam ja inace sva u fazonu priroda i jedinstvo njenih elemetata, tra lalala :p: , Hexagramom mi je ekstra zbog ovih 'kineza', haha, a ni Hands of God nije lose...
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od Dr.Jackson Pon Mar 26, 2012 7:33 am

Ako ako...znao sam ce biti teska odluka jer sam ih napravio da su svi suuuuuupppeeeerrrr! Dance
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od Hex Pon Mar 26, 2012 7:38 am

Dr.Jackson ::Ako ako...znao sam ce biti teska odluka jer sam ih napravio da su svi suuuuuupppeeeerrrr! Dance

Ne bi se složio... :p: Ne mogu ja da nađem nijedan koji meni odgovara ni približno... :p:
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od Dr.Jackson Pon Mar 26, 2012 7:43 am

Hex ::
Dr.Jackson ::Ako ako...znao sam ce biti teska odluka jer sam ih napravio da su svi suuuuuupppeeeerrrr! Dance

Ne bi se složio... :p: Ne mogu ja da nađem nijedan koji meni odgovara ni približno... :p:


Pa ja stvarno ne znam sta bi ti zeleo? Cu da se roknem
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od phoenix Pon Mar 26, 2012 7:46 am

Hex ::
Ne bi se složio... :p: Ne mogu ja da nađem nijedan koji meni odgovara ni približno... :p:

Pa nek onda Dr napravi mogucnost da neko odabere, tj. izmisli neki novi za sebe ako mu se ovi ne svidjaju?

Dr.Jackson ::... suuuuuupppeeeerrrr! Dance
Laughing Laughing Laughing (Franky-jev uticaj)
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

"RPG teme" by Sci-Fi Serbia Empty Re: "RPG teme" by Sci-Fi Serbia

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu