Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Transporter

4 posters

Ići dole

Transporter Empty Transporter

Počalji od Dr.Jackson Sre Nov 09, 2011 10:59 pm

Transporter Transporterposter
The Transporter (French: Le Transporteur) is a 2002 French action film directed by Louis Leterrier and Corey Yuen and written by Luc Besson, who was inspired by BMW Films' The Hire series.
The film stars Jason Statham as Frank Martin, a driver for hire – a mercenary "transporter" who will deliver anything, anywhere – no questions asked – for the right price. It also stars Shu Qi as Lai Kwai.
The film was released in France on October 2, 2002 and in the United States on October 11, 2002. It is the first film in a series also consisting of Transporter 2 and Transporter 3. A television series has also been announced.
The film's popularity and success made Statham a popular action star.
____________________________________________________

Pa ljudi sta mislite o ovom film/filmskom serijalu?
Ja sam gledao samo 1. i 2. deo i super su mi oba ali 2. deo mi je bolji valjda zato sto sam ga prvi i odgledao i nekako mi je ostao drag onaj Audi A8 zeeeeeeeennnnnn.... Wink Zezanje
U svakom slucaju filmovi dobijju od mene oba po 8 ,a zasto je niska ocena (zasto nije 10 Laughing ) pa verovatno ce neko zakljuciti kada vidi npr. scenu gde A "osmica" doslovno leti izmedju zgrada trljajuci zidove svojim felnama...mislim scena je super Jupi ali isto tako je i nemoguca.... Surprised
Laughing
______________________
Dakle:
The Transporeter ocena 8
Transporter 2 ocena 8
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Transporter Empty Re: Transporter

Počalji od phoenix Čet Nov 10, 2011 2:07 am

Statham ima novi film. Njegovi su svi slicni Very Happy
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Transporter Empty Re: Transporter

Počalji od Hex Čet Nov 10, 2011 7:10 am

Gledao sam juče prvi deo i nije mi se dopao. Mnogo mi se više sviđa Crank (prvi deo i to kad se gleda kao komedija).
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transporter Empty Re: Transporter

Počalji od Buffy Ned Jan 01, 2012 2:46 am

msm da sam gledala samo prvi deo i to daaaavno,jel prvi deo sa onom kineskinjom?msm on nju otme trte mrte ona pocne da zivi kod njega pa ona drndnjava i lanje na onom ostrvu bese?kde on ima kucu,nzm kroz maglu se secam ali poznata mi je radnja,ako je to to onda mi se mnogo svideo film,a kola ufff Very Happy What a Face
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Transporter Empty Re: Transporter

Počalji od Hex Ned Jan 01, 2012 4:55 am

To je drugi deo... Wink
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Transporter Empty Re: Transporter

Počalji od Dr.Jackson Pon Jan 02, 2012 8:09 am

Danas Transporeter 3 na RTS-u Very Happy
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Transporter Empty Re: Transporter

Počalji od Dr.Jackson Uto Jan 03, 2012 4:22 am

Odgledao sam i 3. deo.
Ubedljivo ima najvise preterivanje od svih delova ali veoma je bilo intersantno gledati kako Frenk resava situacije u slucaju kada kola od kojih ne sme da se udalji (inace bi on licno otisao u vazduh) dodju mu dosta iza ledja. Po meni najgenijalnija je scena kada on ulazi u vagon od voza sa kolima.. Smile

Jeste losiji malo ali dalje je to osmica mada nesto slabija..
Transporter 3: ocena 7,6
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Transporter Empty Re: Transporter

Počalji od phoenix Uto Jan 03, 2012 7:25 am

Odgledah ga i ja sinoc. Tek sam na kraju shvatila da je treci deo... Kad je krenula odjavna spica... Tako to obicno biva kad ja nesto gledam.
No, nije los. Meni je ubedljivo najbolja scena kad biciklom juri za autom! Hehe.
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Transporter Empty Re: Transporter

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu