Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma!

2 posters

Ići dole

Koju ocenu dajete forumu?

Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma! I_vote_lcap0%Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma! I_vote_lcap0%Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma! I_vote_lcap0%Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma! I_vote_lcap38%Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma! I_vote_rcap 38% 
[ 3 ]
Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma! I_vote_lcap62%Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma! I_vote_rcap 62% 
[ 5 ]
 
Ukupno Glasova : 8
 
 

Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma! Empty Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma!

Počalji od phoenix Sub Okt 08, 2011 4:29 am

Dakle, ovo je nas nacin, da proverimo u kojoj meri zadovoljavamo Vase potrebe za dnevnim dozama Sci-Fi zabave.
U postovima ispod ne morate napisati koju ste ocenu dali, ali mozete sa nama podeliti ono sto Vam se dopada ili ne.
(Iako vec postoji tema vezana za predloge i kritike, ovo bi mogao biti laksi nacin da nas ocenite.)

Mozete glasati i drugi put, ali uz navodjenje razloga promene misljenja.
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma! Empty Re: Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma!

Počalji od phoenix Pet Nov 04, 2011 6:16 am

OK, mali presek stanja.

5 - 75%
4 - 25%

Ovo je po meni, odlicno. Drago mi je sto ovako razmisljamo! Cool
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma! Empty Re: Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma!

Počalji od phoenix Sre Feb 29, 2012 1:11 am

Presek stanja (29.02.2012.)

5 - 66%
4 - 34%
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma! Empty Re: Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma!

Počalji od Elrond Smith Sre Jul 24, 2013 11:08 am

So far so good Wink
Dao sam 4ku ne na racun samog foruma (pa je to mozda malo nepravedno), vec na racun aktivnosti clanova... pa po nekada imam utisak da pricam sam sa sobom...
Sto se samih moderatora tice kao i dizajna foruma tu je cista petica Wink
Ali valjda je to samo pitanje vremena dok ne postene sve tip top Wink
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma! Empty Re: Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma!

Počalji od phoenix Čet Jul 25, 2013 1:36 am

Hvala ti na odgovoru!

Da, uvreženo je mišljenje da je ovo super forum, ali veliki su nam problem članovi koji ne postuju ništa. Doktor se polomi, ja manje, ali nikako da uspemo da dovučemo neke članove poput tebe, da proširimo diskusije.

Što se tiče toga da ponekad pričaš sam... S moje strane imaš izvinjenje, jer ja, i pored toga što obožavam SF/Fantasy nemam priliku da pogledam/pročitam sve filmove, serije, knjige, a o igricama da ne govorim... Ja onako, na osnovu nekih vesti, ponekog clanka napisem neki post. Very Happy

Hvala jos jednom.
Nekada, tj. 2011. godine, kada je ovo cudo otvoreno, bilo je ovde 10-ak aktivnijih clanova, pa se to svelo na nas 4-5, koji smo u ovome uzivali vodjeni mislju:
"Lepse nam je ovako, kad se zezamo za svoj gros."
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma! Empty Re: Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma!

Počalji od Elrond Smith Čet Jul 25, 2013 1:58 am

Nema na cemu i razuijem.
Evo mogu da obećam da ću se truditi, biti aktivan kada god imam vremena i biti dobar drug Wink 
Možda bih bio i aktivniji, ali trenutno imam živu diskusiju sa jednim tzv Doktorom odavde. Ispisasmo čitave knjige jedan drugome, ali preko PM-a, pa se to ne vidi Wink
Elem, nastavljamo dalje pa da učinimo forum življim Wink
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma! Empty Re: Anketa: Ocenite dosadasnji rad foruma!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu