Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Ball

3 posters

Ići dole

Dragon Ball Empty Dragon Ball

Počalji od Dr.Jackson Čet Okt 06, 2011 10:56 pm

Dragon Ball Mtx6ds
Zmajeva Kugla (ドラゴンボール Doragon Bōru?, Dragon Ball) je ime japanskog manga serijala i stripa. Često se upotrebljava i engleski naziv Dragon Ball. Strip se u Japanu izdavao od 1984. do 1995, a u tom periodu ga je pratio serijal Zmajeva kugla (Dragon Ball), kasnije njegov nastavak Zmajeva Kugla Z (Dragon Ball Z) i na kraju Zmajeva Kugla GT (Dragon Ball GT). Strip je izlazio u časopisu Vikli Šonen Džamp (Weekly Shonen Jump) i odmah je pobrao brojne simpatije zbog odličnog humora, verno prikazanih borilačkih tehnika kao i same ideje. Epizode su trajale oko 25 min. Tvorac serijala Zmajeva Kugla je japanski crtač mangi Akira Torijama (Akira Toriyama), koji je posle kraja Zmajeve Kugle Z nacrtao parodiju na ovaj serijal znanu kao Neko Majin Z (Čak je i samo ime parodija na poslednjeg protivnika u Zmajevoj kugli Z Majin Bua).

Eh samo kad setim ovog anima....ma kasnio sam svakog dana u skolu zbog njega...
Odlican anime i verovali ili ne neki put i dan danas pogledam koju epku..
Vasi komentari....
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Ball Empty Re: Dragon Ball

Počalji od Hex Pet Okt 07, 2011 4:20 am

Mrzeo sam taj anime od prvog trenutka kad sam ga video. Zmajeva kugla je jedan od krivaca što godinama nisam hteo ni da čujem za reč anime - ostali krivci su Digimoni, Pokemoni i kompanija.
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Ball Empty Re: Dragon Ball

Počalji od Dr.Jackson Pet Okt 07, 2011 4:29 am

Sto bre nisi voleo Gokua?
Au ti si prvi za kojeg sam saznao da mu se bas ne svidja.... Very Happy

Evo ja sam danas naletao na Zmajevu kuglu Z listajuci programe....axxx...
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Ball Empty Re: Dragon Ball

Počalji od Hex Pet Okt 07, 2011 5:22 am

Još pitaš zašto... Mali repati retard sa motkom... Šta li ima tu da mi se ne sviđa? Hmmm, možda... Sve? Kad krene da se dere, urla, skače, leti i na kraju to sve završi izjavom: "Motko, izduži se!" - ja bijem glavom o zid odmah ili promenim kanal...
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Ball Empty Re: Dragon Ball

Počalji od phoenix Pet Okt 07, 2011 6:11 am

Nisam ga nesto gledala, ali cinjenica je da je ovo jedan od najduzih manga/anime serijala ikada, sa preko, cini mi se 2000 izdanja... A mozda se i varam...

Nisam neki poseban fan, jer je ovo po meni previse detinjasto, ali ga nisam nesto fermala ni kad sam imala, recimo 9 godina, dok su ostali bili prilepljeni za TV zbog Gokua.

Ali, sve u svemu OK, slatkasto (i rekla bih da je sto se tice AHM scena nadmasio i Naruta i One Piece). Makar znam odakle je onaj cuveni talas! Laughing
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Ball Empty Re: Dragon Ball

Počalji od phoenix Sub Apr 21, 2012 12:55 am

Jedno jutro prebacujem ja kanale na TV-u i naletim na Dragon Ball na Avali (negde, rano ujutru, oko 7-8h)... Shocked
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Ball Empty Re: Dragon Ball

Počalji od Dr.Jackson Sub Apr 21, 2012 3:57 am

Jel Z?
On je meni koliko toliko ozbiljan da moze i sada se gleda Wink
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Ball Empty Re: Dragon Ball

Počalji od phoenix Ned Apr 22, 2012 2:49 am

Veruj mi, pojma nemam. Odgledala sam poslednjih 5 minuta gde su se veliki dobri zeleni lik, mali celavi lik i mali lik koji podseca na Gokua (ali nisam sigurna da je on) bore protiv neke dvojice koji su, kao mnogo strasni, i na kraju se ispostavi da je to bila iluzija koju su stvorili neki likovi, kako bi ova trojica trenirala, jer se Zemlji (ili kojoj god planeti) priblizava neki zli brod. Poslednja recenica je bila, parafraziram: "Hoce li taj, taj i taj uspeti da odole opasnosti dok Goku ne stigne..."

Tako nesto...

:p:
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Ball Empty Re: Dragon Ball

Počalji od Dr.Jackson Ned Apr 22, 2012 6:17 am

To je Z Very Happy
On je 13+ kao OP Wink
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Ball Empty Re: Dragon Ball

Počalji od phoenix Pon Sep 17, 2012 1:26 am

Covece, prethodnih par jutara kad se probudim gledam DB na Avali, hehehe! Very Happy Laughing
Spojler:
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Ball Empty Re: Dragon Ball

Počalji od Dr.Jackson Pon Sep 17, 2012 3:33 am

Nope..nije dead malo je samo popio batine Very Happy Meni je Vegita jedan od najboljih likova Smile
Sad ce da bude belaja sam da Goku ustane iz one komore Very Happy

Samo meni su mnogo bolje kad engleski pricaju jer nasi to ne znaju da urade i svi pricaju nekako retardirano U zid!!
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Ball Empty Re: Dragon Ball

Počalji od phoenix Pon Sep 17, 2012 3:54 am

Pa ust'o je Goku! Mislim da je nasa sinhronizacija generalno s*anje, ali za ovo su uradili bolje nego za vecinu drugih... Ja nesto ne volim kako to Ameri rade - Japan rules!!!
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Ball Empty Re: Dragon Ball

Počalji od Dr.Jackson Pon Sep 17, 2012 4:00 am

DB ima samo eng dub Wink

Aha jeste znaci e sad ce biti belaja Evil or Very Mad


Meni je najbolji ark sa Cell-om i Androidima (to ti je nakon Friezze) i tako time-travelom taj deo sam prosto uzivao dok sam gledao Wink
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Ball Empty Re: Dragon Ball

Počalji od phoenix Uto Sep 18, 2012 1:35 am

Ako se desi da se setim, pogledacu... Ovako - ne znam, jer ja ako planiram nesto da gledam, moram da upisem kao podsetnik u fon... :p: [Kuca cika Alchajmer... Very Happy ]
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Ball Empty Re: Dragon Ball

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu