Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Indiana Jones movies

4 posters

Ići dole

Indiana Jones movies Empty Indiana Jones movies

Počalji od Dr.Jackson Ned Sep 25, 2011 2:57 am

Indiana Jones movies Tumblr_ldciaawMlA1qzl6imo1_400
Genre:Action,Advanture
The Indiana Jones franchise is an entertainment franchise, based on the historical fantasy adventures of Dr. Henry "Indiana" Jones, a fictional archaeologist. It began in 1981 with the film Raiders of the Lost Ark. A prequel, Indiana Jones and the Temple of Doom, followed in 1984 and the sequel Indiana Jones and the Last Crusade in 1989. In 1992, The Young Indiana Jones Chronicles began airing on television. A fourth film, Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull, was released on May 22, 2008. The series was created by George Lucas; the films star Harrison Ford and were directed by Steven Spielberg.
In addition, Marvel Comics began publishing The Further Adventures of Indiana Jones in 1983, and Dark Horse Comics earned the comic book rights to the character in 1991. Novelizations of the films have been published, in addition to a series of German novels by Wolfgang Hohlbein, and twelve novels set before the films published by Bantam Books. Numerous video games about Indiana Jones have been released since 1982.

Iskreno receno meni se dopadaju svi delovi ali najvise prvi deo.Ono sto po meni kvari film jeste preterivanje u nekim delovima...tako da i sam govorim: "Ma jeste sad!"
Ocena serijala:8
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Indiana Jones movies Empty Re: Indiana Jones movies

Počalji od phoenix Ned Sep 25, 2011 4:46 am

Ovo je super serijal. Svidja mi se humor. Doduse, kao i uvek, kako koji deo ide, malo su slabiji... Al' negde preteraju, pa se nalazim u situacijama gde kazem: "What?!" i "Cek', cek', pogubila sam konce..."

Ali, Ford je zakon, jedan od najboljih ikad. Bila mi je dobra provala da mu je Saja LaBaf sin Laughing
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Indiana Jones movies Empty Re: Indiana Jones movies

Počalji od Hex Ned Sep 25, 2011 11:15 am

Filmovi su zakon... Mogu da ih stalno gledam i da mi nikad ne budu dosadni. Cool
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Indiana Jones movies Empty Re: Indiana Jones movies

Počalji od tiksa123 Uto Sep 27, 2011 5:03 am

Srry na komentaru al zar to nisu avanturisticki filmovi, mislim na indiana Jones serial filmova ?

tiksa123
Novice
Novice

Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Indiana Jones movies Empty Re: Indiana Jones movies

Počalji od Dr.Jackson Uto Sep 27, 2011 5:05 am

yap..samo avantusivki filmovi cesto imaju fantasticne,sf ili krimi scene...
ovi imaju fantascne...a bogami i SF zadnji deo....
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Indiana Jones movies Empty Re: Indiana Jones movies

Počalji od Hex Uto Sep 27, 2011 5:05 am

Jesu, tako i piše u prvom postu... Ovaj forum nije posvećen samo naučnoj fantastici već svim srodnim žanrovima.
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Indiana Jones movies Empty Re: Indiana Jones movies

Počalji od phoenix Uto Sep 27, 2011 10:14 pm

Tacno.
Poslednji deo je ispao klasican primer SF-a, ali ni ostali ne zaostaju.

Sve je to SF Very Happy
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Indiana Jones movies Empty Re: Indiana Jones movies

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu