Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

X-Men film series

3 posters

Ići dole

X-Men film series  Empty X-Men film series

Počalji od Dr.Jackson Sub Sep 17, 2011 3:03 am

X-Men film series  404px-XMen1poster
X-Men američki je akcijski film koji prikazuje fiktivnu grupu superheroja zvanih X-Men, temeljenih na istoimenim stripovima. Smatra se velikim doprinosom trenutačnog oživljavanja stripova u obliku filmskih adaptacija.
Filmska radnja okreće se oko mutanata, sljedećeg evolucijskog koraka u lancu čovječanstva, s posebnim moćima koje se počinju javljati tijekom puberteta. Mutanti su u filmu prikazani kao predmet bojazni i mržnje u svijetu ljudi.
Profesor Charles Xavier (mutant s velikim moćima telepatije) pod svoje okrilje uzima nadarene pojedince i uči ih nadziranju njihovih moći za dobrobit čovječanstva u Xavierovoj Akademiji za nadarenu mladež. Njihove neprijatelje predstavljaju senator SAD-a Robert Kelly (Bruce Davison), političar koji se trudi izglasati zakon stvoren da predstavi opasnosti postojanja mutanata, i Erik Lehnsherr (poznat kao Magneto), mutant koji krivi čovječanstvo za smrt njegove obitelji tijekom holokausta. S uvjerenjem kako ljudi i mutanti nikada neće moći zajedno živjeti u miru, Magneto stvara stroj koji prisilno pretvara ljude u mutante.
Film je režisiran od strane Bryana Singera i istražuje ideje predrasuda i diskriminacije u Sjedinjenim Američkim Državama. Scenarij je napisao David Hayter (koji je imao cameo pojavljivanje u filmu kao policijac u području kipa slobode). Nastavak filma, X2: X-Men United, distribuiran je 2003. godine, a treći nastavak, X-Men: The Last Stand, distribuiran je 2006. godine. Filmska franšiza dovela je do povećanja interesa za dva samostalna filma o Wolverineu i Magnetu kao središnjim likovima.

Gledao sam sve filmove osim zadnjeg...nisu losi...ali sam cuo da je zadnji najbolji od svih delova.Tako da kad ga budem odgledao dacu ocenu za sve filmove....
Vasi komentari....
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

X-Men film series  Empty Re: X-Men film series

Počalji od phoenix Sub Sep 17, 2011 6:06 am

Jedna od mojih omiljenih saga. Imala sam i 1 originalni strip iz Amerike, al' ga dadoh drugarici.
Gledala sam tri dela X-men, ali ne i Wolverine filmove, kao ni poslednji film. Ali First Class je po trejleru stvarno prva klasa. Very Happy
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

X-Men film series  Empty Re: X-Men film series

Počalji od Hex Sub Sep 17, 2011 8:19 am

Nisu loši filmovi... Odgledao sam ih sve i moram reći da se meni najviše svideo First Class iako svi koji su čitali stripove kažu da nema nikakve veze sa onim što se tamo dešavalo...
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

X-Men film series  Empty Re: X-Men film series

Počalji od Dr.Jackson Sub Sep 17, 2011 8:24 am

Hehe..dovoljan razlog da odgledam taj film (First Class)
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

X-Men film series  Empty Re: X-Men film series

Počalji od Dr.Jackson Pon Sep 19, 2011 2:05 am

Odgledao sam First class i stvarno je prva klasa Very Happy
Sve u djuture ocena 8
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

X-Men film series  Empty Re: X-Men film series

Počalji od phoenix Uto Okt 29, 2013 5:32 am

Izasao je trejler za novi X-men film "Days of Future Past"!



Izvor: Youtube.com
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

X-Men film series  Empty Re: X-Men film series

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu