Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroes

4 posters

Ići dole

Heroes                 Empty Heroes

Počalji od Dr.Jackson Sub Sep 17, 2011 2:58 am

Heroes                 Heroes-S3-Wallpaper-heroes-2273650-1280-800
„Heroji“ (engl. Heroes) je američka TV serija, stvorena od strane Tima Kringa. Ova serija prikazuje obične ljude koji nakon jednog pomračenja sunca otkrivaju da poseduju nadprirodne sposobnosti. Priča prati nekoliko likova, pri čemu većina njih balansira svakodnevni život, ali ujedno i istražuje svoje novostečene moći. Serija koristi stilove naracije i pripovedanja koji su nalik onima u stripovima.
Serija je imala debi 2006., i prva sezona je doživela veliki uspeh kako od publike, tako i od kritičara. Kasnije sezone, beleže pad gledanosti, da bi 14.05.2010. nakon 77 epizoda NBC (televizija koja je finansirala seriju) objavila da je serija ukinuta. Mnogi blogovi i fan-sajtovi spekulišu da će serija dobiti zaključak kroz filim, ili par završnih epizoda.
Pored podele na sezone koje su korišćene u produkciji, serija je podeljena u tomove koji predstavljaju izvesne celine u priči. Svaka epizoda ima svoje ime, a predstavljena je publici kao poglavlje.

Komentari...
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Heroes                 Empty Re: Heroes

Počalji od phoenix Sub Sep 17, 2011 5:59 am

Verujem da je OK serija, ali nisam gledala. Ima slican zaplet kao "4400".
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Heroes                 Empty Re: Heroes

Počalji od Hex Sub Sep 17, 2011 8:16 am

Odgledao sam prvu sezonu i serija je genijalna... Nikad nisam imao vremena da odgledam i ostatak, ali jednog dana...
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Heroes                 Empty Re: Heroes

Počalji od tiksa123 Uto Sep 27, 2011 4:58 am

Odlicna serija , toliko sam se zakacio da sam je nasao na netu i pogledao dvije sezone u nekoliko dana, mislim da daljnje objasnjene o toj seriji nije potrebno Smile

tiksa123
Novice
Novice

Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Heroes                 Empty Re: Heroes

Počalji od phoenix Ned Jan 15, 2012 7:19 am

Sad gledam na IMDb.com (mom izvoru svih informacija vezanih za svet filma i serija), i vidim da su stali na cetvrtoj sezoni, i da i dalje imaju visoku ocenu, 7.2/10...
Bas bi volela da pogledam koji put, bilo bi savrseno kad bi je kod nas prikazivali..
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Heroes                 Empty Re: Heroes

Počalji od Dr.Jackson Ned Jan 15, 2012 7:30 am

Za seriju 7,2 bas i nije visoka ocena..vise prosecna... Very Happy
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Heroes                 Empty Re: Heroes

Počalji od phoenix Ned Jul 14, 2013 1:06 am

Ah, Heroji. Moja trenutna opsesija!
Pratim je na RTS-u, i trenutno su pri kraju trece sezone.

Volim je, svaka prica je veoma dobro uradjena, i svidja mi se citav koncept, pocev od price, zapleta, pa sve do tomova (Volumes).

Zao mi je sto su prestali (jos 2010. godine) sa snimanjem, jer sam na par sajtova procitala da su kreatori serije imali u planu da ta peta sezona bude poslednja, u kojoj bi se sve price dovele do konacnog kraja.

Razumem to sto je iz sezone u sezonu opadala gledanost; prva sezona je fenomenalna, mozda i najbolja, i tesko je bilo nadmasiti pricu koja ima za cilj da se zaustavi nuklearna eksplozija...

Moje neko skromno misljenje jeste da je seriju dotukao onaj strajk pisaca koji se desio usred snimanja druge sezone, pa su morali da otkazu drugu polovinu epizoda. Glavna tema druge sezone je obecavala, ali zbog strajka su kreatori odlucili da je skrate, tj. da se zaustave sa tomom "Generations", iako su u planu za tu sezonu bila u planu jos 2 toma, "Exodus" i "Villains". Ovaj poslednji tom je postao deo trece sezone, dok je Exodus u potpunosti odbacen.
Sudeci po pricama autora, planovi koje su imali za Exodus su bili prilicno dobri, i mozda bi nadmadsili finale prve sezone, da se taj deo serije snimio, ali eto, doslo je do strajka, i sta da se radi...

Nekako, mislim da ih je taj strajk bas obogaljio...
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Heroes                 Empty Re: Heroes

Počalji od Dr.Jackson Pon Jan 20, 2014 1:03 pm

Sci-Fi Serbia утиче на превод филмова и серија на IMDb-у. Сви добро познати Хероји , након нашег предлога да би се серија требала да се зове Јунаци веровали или не променили су се у Јунаци.  Nauughty  Arhitekta  

Ево линка на IMDb-у.
http://www.imdb.com/title/tt0813715/?ref_=tt_rec_tt

И ево , баш о томе смо били говорили.
https://scifi.forumsr.com/t215p45-sci-fi-na-nasim-kanalima

Или како би нам рекао Јода: "Тако мали ,а тако моћан форум сте ви!"  Da se kucnemo Jupi 

Живела!

 Sci-Fi Serbia
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Heroes                 Empty Re: Heroes

Počalji od phoenix Uto Jan 21, 2014 4:06 am

Laughing  Divno!!!  Jupi 

Bas mi je drago.

I, da, palo mi je na pamet da podelim i ovo - Junaci ce nastaviti da zive i u formi stripa, ciji je prvi broj trebao da izadje u Decembru 2013. godine. Nemam neku bolju informaciju, osim ove:

http://www.themarysue.com/heroes-comic-book/
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Heroes                 Empty Re: Heroes

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu