Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju

+3
Dr.Jackson
Hex
Buffy
7 posters

Ići dole

Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju Empty Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju

Počalji od Buffy Sre Avg 24, 2011 2:36 am

Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju Buffy-Collage-buffy-the-vampire-slayer-6889648-1024-768

Buffy the Vampire Slayer je američka televizijska serija, bazirana na orginalnoj filmskoj skripti za film Buffy, the Vampire Slayer (film).
Serije je prvi put bila emitirana u martu 1997. godine na WB-u; nakon pet sezona prebačena je na United Paramount Network (UPN), te je tamo emitirala svoje dvije finalne sezone. Posljednja epizoda bila je emitirana u maju 2003. godine. Seriju je kreirao Joss Whedon, koji je, takođe napisao scenarij za istoimeni film, za koji su produkciju uradili ljudi iz Mutant Enemy Productions. Ime serije se najčešće skraćuje samo u Buffy.
Serija prati život mlade djevojke, koju je izabrala sudbina da se bori protiv vampira, demona i ostalih nadprirodnih sila, najčešće uz pomoć njenog Čuvara i njenih vijernih prijatelja.
1999. godine, ova serija je insiprisala stvaranje TV serije Angel, koja se emitirala na WB-u kroz čitavu 2004. godinu.

I sta mislite o seriji? Very Happy
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju Empty Re: Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju

Počalji od Hex Sub Avg 27, 2011 2:17 pm

Zanimljiva serija. Odgledao sam skoro sve epizode, ali sam neke nažalost propustio. Generalno mi se sviđa, ali me je nekad moralisanje ubijalo u pojam.
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju Empty Re: Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju

Počalji od Dr.Jackson Ned Avg 28, 2011 12:02 am

Lepa serija,prve sezone ne želim da komentarišem dok od 3. barem ja mislim da je serija je fenomenalna stoga na skali od 1 do 10....

Ocena:7
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju Empty Re: Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju

Počalji od Buffy Pet Sep 02, 2011 4:35 am

opetttt
serija tj. prve sezone su snimane 1997. i svi oni (msm na glavne glumce) su bili veoma mladi,nekima je to bilo prvo iskusto,npr.Alyson se veoma proslavila posle Byffy,ja volim seriju i gledala sam sve sem 3.sezone
10\10
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju Empty Re: Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju

Počalji od Dr.Jackson Pet Sep 02, 2011 6:15 am

Hm ja retko kojoj seriji dajem 10 cek jer ima takva....posto Ameri sve zabrljaju
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju Empty Re: Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju

Počalji od Buffy Sub Sep 03, 2011 3:33 am

aa da pogodim mrzis amere?
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju Empty Re: Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju

Počalji od Dr.Jackson Sub Sep 03, 2011 4:55 am

Ne nego imamo svi iskustva sa njihovim preterivanjem i upropascavanjem serije
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju Empty Re: Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju

Počalji od bloodsucker Sub Sep 03, 2011 12:43 pm

Obožavam seriju vrhunska je
10/10


Likovi i sve mi je extra jos malo treba da zavrsim 2 sezonu Smile) A ostale cu sledeceg leta posto mi je sad pocela ukleta skola :0

bloodsucker
Novice
Novice

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.08.2011
Godina : 30
Lokacija : Underworld

http://vampire-fans.forumotion.eu/

Nazad na vrh Ići dole

Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju Empty Re: Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju

Počalji od Scarlet Čet Sep 08, 2011 4:37 am

Ja je i ne volim nesto posebno... Gledala sam dosta epizoda, neke su mi bile interesantne, ali su cesce bili dosadni...
Scarlet
Scarlet
Intern
Intern

Broj poruka : 143
Datum upisa : 07.09.2011
Godina : 31

http://knjizevnikutak.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju Empty Re: Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju

Počalji od Russell Queen Pet Sep 09, 2011 9:17 pm

Ja ne znam šta drugo reći nego da stvarno obožavam seriju xD Sve mi je zanimljivo u njoj,možda nekad postane dosadna kad se gleda 12 epizoda zaredom u jednom danu xD ali je savršena serija Very Happy
Russell Queen
Russell Queen
Cadet
Cadet

Broj poruka : 63
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 27
Lokacija : Halliwell manor

Nazad na vrh Ići dole

Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju Empty Re: Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju

Počalji od Meg@ Proxie Čet Sep 22, 2011 11:17 am

Ja sam sada ponovno počeo gledati seriju. Ako nekoga zanima mogu postaviti link stranice preko koje gledam seriju online, tako ako ste propustili neke sezone ili epizode serije možete pogledati.

Meg@ Proxie
New member
New member

Broj poruka : 1
Datum upisa : 22.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju Empty Re: Buffy the Vampire slayer-Komentarisite seriju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu