Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor

3 posters

 :: SF :: Doctor Who

Ići dole

Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor Empty Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor

Počalji od phoenix Sub Sep 10, 2011 5:59 am

Bez obzira na IMDb-ovih 8.8, ja Doktoru dajem 100000000 zvezdica!  cheers

Ovo je ono sto se sa pravom moze nazvati Sci-Fi klasikom!!!
Kroz avanture 11 doktora, koje traju jos od '60-ih prolog veka, putujemo kroz vreme, prostor i druge dimenzije.

Doctor Who, ili Time Lord, je vanzemaljac, niko mu ne zna ime, a verovatno ni on sam. Poseduje sposobnost reintegracije (makar bi je ja tako nazvala), moze lako da upije radijaciju, a putuje postojanjem ne bi li sprecio potencijalne katastrofe i napade vanzemaljskih horda, armija i napasti, gde god je to moguce. Na putu ga uvek prati jedna pratiteljka, radoznala Zemljanka, a od njih jos nijedna nije u potpunosti odolela nagunu da se makar malo zaljubi u doticnog nam doktora. Ubaci se tu i poneki pomocnik, svemirski kapetan i slicno.

Doctor putuje TARDIS-om, koja preuzima spoljasnji oblik u vidu klasicne postanske govornice. TARDIS ustvari predstavlja:

Time
And
Relative
Dimension
In
Space



Koji Vam je doktor najbolji, najsarmantniji, najduhovitiji - recite ovde. Ovo je tema za seriju koja nema kraj.

Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor Earth-s-greatest-heroes-wallpaper-doctor-who-1601643-1280-8001



http://tardis.wikia.com/wiki/Doctor_Who_Wiki
http://www.imdb.com/title/tt0436992/
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor Empty Re: Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor

Počalji od Hex Sub Sep 10, 2011 6:18 am

Gledao sam nekoliko epizoda, ali serija je stvarno dobra... Negde se prikazivala, ali u nezgodnom terminu tako da nisam mogao da je gledam... Sad
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor Empty Re: Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor

Počalji od Dr.Jackson Sub Sep 10, 2011 6:20 am

Na HRT-u se prikazivali...ja sam malo gledao Very Happy
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor Empty Re: Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor

Počalji od Hex Sub Sep 10, 2011 6:42 am

Dr.Jackson ::Na HRT-u se prikazivali...ja sam malo gledao Very Happy

Mislim da jeste... Sad kad kažeš HRT zvuči jako poznato... Good post
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor Empty Re: Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor

Počalji od phoenix Ned Sep 11, 2011 2:44 am

Bila je i na B92 neko vreme, ali samo serijal sa doktorom sa slike iz prvog posta. Ja bi volela da neko otkupi sveeee Sad
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor Empty Re: Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor

Počalji od Dr.Jackson Čet Feb 02, 2012 1:09 am

Juce odgledao sam "prvu" epizodu novog Doctor Who-a (2005) i stvarno je dobra...
Moram jednom da odgledam postenu celu seriju Smile
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor Empty Re: Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor

Počalji od phoenix Čet Feb 02, 2012 7:06 am

Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor 2005_christopher-eccleston

Je l' to sa ovim glumcem?
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor Empty Re: Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor

Počalji od Dr.Jackson Čet Feb 02, 2012 8:33 am

Yok sa ovim...
Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor 6c78ad
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor Empty Re: Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor

Počalji od phoenix Pet Feb 03, 2012 7:56 am

Aa, OK, meni je taj najbolji. Sada imaju 'novog doktora', ali nisam odgledala nijednu novu epizodu, pa ne znam kakav je...
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor Empty Re: Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor

Počalji od Dr.Jackson Čet Mar 08, 2012 8:43 pm

Doctor Who se daje na AXN-u!
Radnim danima u 11:35 dupla epizoda

Za mene je ovo los termin ali aj....mozda budem uhvatio koju epizodu Wink


Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor Empty Re: Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor

Počalji od Dr.Jackson Pet Jan 24, 2014 12:59 pm

Ни сам нисам могао да поверујем да је телевизија Ultra након приказивања прве четири сезоне откупила 5. сезону у којој се први пут појављује ...хм...ја...овај Мат Смит у улози Доктора.  Very Happy 

Dr. Who 5. sezona TV ULTRA 11:05 i 15:20  Smile
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor Empty Re: Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor

Počalji od phoenix Sub Jan 25, 2014 4:08 am

Da - i ja sam se iznenadila kada sam prelistavala TV program jednom, citajuci program kablovskih kanala, bez obzira na to sto ih nemam. Rekoh, da vidim sta propustam. Kad - propustam Dr. Who-a...

Inace, ne znam kakvo je redovno stanje u Britaniji, sada, nakon Bozicnog specijala?
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor Empty Re: Doctor Who - vodi vas kroz vreme i prostor

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: SF :: Doctor Who

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu