Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predator-kao ratnik

4 posters

 :: SF :: Second Level :: AVP World

Ići dole

Predator-kao ratnik Empty Predator-kao ratnik

Počalji od Dr.Jackson Čet Sep 08, 2011 9:44 pm

Da li je Predator stavrno pravi predator?
Šta mislite o Predatoru kao ratniku.
Da li postoji ijedna SF vrsta koja bi mu mogla da mu parira što se tiče borbe prsa u prsa?
Možda Klingonci? Very Happy
Dakle pustite mašti na volju.
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Predator-kao ratnik Empty Re: Predator-kao ratnik

Počalji od Hex Čet Sep 08, 2011 11:00 pm

Xa'ul... Very Happy (ne trudite se da nađete ovu rasu, to je interno između mene i dobrog nam Doktora)

Od rasa koje mogu i ovi ostali da potraže rekao bih džem hadari (ne sećam se tačno kako se piše iz DS9), možda robot Sajmon (iz Tomb Raidera), Na'vi (Avatar), verovatno ima još neka vrsta dovoljno jaka da ga pobedi. Nisam siguran da bi Klingonac uspeo da pobedi Predatora, mislim da je predator i previše jak i previše okretan da bi Klingonac imao ikakve šanse. Mislim da bi borba trajala možda par sekundi i da bi posle te borbe Predator bio bogatiji za jednu kvrgavu lobanju.

Predator je vrhunski lovac, ali sumnjam da je baš dobar ratnik. Nisam ih još video kako se bore u grupi protiv neke grupe, već samo jedan predator na grupicu. Što se tiče borbe prsa u prsa Predatori su zaista dobri, pogotovu sa onim njihovim kopljem.
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Predator-kao ratnik Empty Re: Predator-kao ratnik

Počalji od Dr.Jackson Pet Sep 09, 2011 4:44 am

Tarkonski ratnik bi ga isto savladao Very Happy (ne trudite se da nadjete ovu rasu za nju samo znamo ja i Hex)


+ zaboravio si što je predator nevidljiv i sto ima cloak device (valjda se ovako pise)...i onda samo sa onom topčinom žušššššš....znaš o čemu govorim
mada i ona leteća stvar koja sve živo kosi je odlična Smile
a ako bi ga savldali poslednjeg tu je bomba koja sve čisti za sobom Very Happy
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Predator-kao ratnik Empty Re: Predator-kao ratnik

Počalji od phoenix Pet Sep 09, 2011 6:27 am

pa nista onda, da ih sve bacimo u koloseum na borbu, pa da vidimo ko ce pobediti Very Happy

pobedio bi ga Luffy iz One Piece Laughing
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Predator-kao ratnik Empty Re: Predator-kao ratnik

Počalji od tiksa123 Uto Sep 27, 2011 4:43 am

Definitivno predator mi je jedan od naj jacih ratnika sta se tice SF a , u svim filmovima od predatora 1 koji mi je odlica do predatora 2 koji mi je isto odlican dok ovaj novi preadator je pre ocit. Ali bice kao bice kad skine masku pre opako je.

tiksa123
Novice
Novice

Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Predator-kao ratnik Empty Re: Predator-kao ratnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: SF :: Second Level :: AVP World

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu