Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko vam je omiljeni od likova u seriji?

5 posters

Ići dole

Pa,ko vam je najdrazi?

Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_lcap20%Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_rcap 20% 
[ 1 ]
Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_lcap60%Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_rcap 60% 
[ 3 ]
Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_lcap0%Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_lcap0%Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_lcap20%Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_rcap 20% 
[ 1 ]
Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_lcap0%Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_lcap0%Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_lcap0%Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_lcap0%Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_lcap0%Ko vam je omiljeni od likova u seriji? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 5
 
 

Ko vam je omiljeni od likova u seriji? Empty Ko vam je omiljeni od likova u seriji?

Počalji od Buffy Sre Sep 07, 2011 8:32 am

Ko vam se najvise svideo?Ko vam je bio toliko simpatican,smesan,sarmantan,dobar pa ste ga najvise zavoleli?
Jel to Buffy ili Spike,mozda Angel,Xzander,Willow,Giles ili Dawn,Anya,Cordelia,Oz,mozda Drew{Drusila-Drewsyla} ili Andrew?Ko vam je omiljeni od likova u seriji? Images?q=tbn:ANd9GcSI6v35kQmP_crRLSK75wjkD5-2QIuLPXanO6XH-pZrKZPBbTzE-QKo vam je omiljeni od likova u seriji? James_Marsters3_autoKo vam je omiljeni od likova u seriji? David_BoreanazKo vam je omiljeni od likova u seriji? 27Ko vam je omiljeni od likova u seriji? 4896238_origKo vam je omiljeni od likova u seriji? 328971-gileKo vam je omiljeni od likova u seriji? Cordelia_chase
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Ko vam je omiljeni od likova u seriji? Empty Re: Ko vam je omiljeni od likova u seriji?

Počalji od Dr.Jackson Sre Sep 07, 2011 8:59 am

Uff ne mogu da olucim...aj Buffy (imam svoje razloge)
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Ko vam je omiljeni od likova u seriji? Empty Re: Ko vam je omiljeni od likova u seriji?

Počalji od Buffy Sre Sep 07, 2011 9:00 am

Ko vam je omiljeni od likova u seriji? Anya7Ko vam je omiljeni od likova u seriji? Dawn04Ko vam je omiljeni od likova u seriji? 3346016024_abd0709dc4Ko vam je omiljeni od likova u seriji? ImageKo vam je omiljeni od likova u seriji? Getitdone4
da nije Spike-a glasala bih za Andrew-a Zezanje
msm da me niko nije nasmejao kao njih dvojica XD


Poslednji izmenio Buffy dana Čet Sep 08, 2011 8:44 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Ko vam je omiljeni od likova u seriji? Empty Re: Ko vam je omiljeni od likova u seriji?

Počalji od Hex Sre Sep 07, 2011 9:48 am

Meni su Spike i Willow, i Dawn mi je bila zanimljiva, ali nije dovoljno da bi dobila glas od mene.
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ko vam je omiljeni od likova u seriji? Empty Re: Ko vam je omiljeni od likova u seriji?

Počalji od Buffy Čet Sep 08, 2011 8:48 am

morala sam ovo da postavim bilo je jace od mene Laughing Ko vam je omiljeni od likova u seriji? Empty-Places-Spike-and-Andrew
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Ko vam je omiljeni od likova u seriji? Empty Re: Ko vam je omiljeni od likova u seriji?

Počalji od bloodsucker Čet Sep 08, 2011 12:13 pm

Dr.Jackson ::Uff ne mogu da olucim...aj Buffy (imam svoje razloge)
takodje carica je xD

bloodsucker
Novice
Novice

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.08.2011
Godina : 30
Lokacija : Underworld

http://vampire-fans.forumotion.eu/

Nazad na vrh Ići dole

Ko vam je omiljeni od likova u seriji? Empty Re: Ko vam je omiljeni od likova u seriji?

Počalji od Russell Queen Pet Sep 09, 2011 9:18 pm

Ja sam se premišljala oko Spika i Angela,ali Spike mi je ipak the best Very Happy
Russell Queen
Russell Queen
Cadet
Cadet

Broj poruka : 63
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 27
Lokacija : Halliwell manor

Nazad na vrh Ići dole

Ko vam je omiljeni od likova u seriji? Empty Re: Ko vam je omiljeni od likova u seriji?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu