Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja

3 posters

 :: SF :: Second Level :: Star Wars

Ići dole

Da li je Darth Vader...

Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja I_vote_lcap20%Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja I_vote_rcap 20% 
[ 1 ]
Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja I_vote_lcap0%Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja I_vote_lcap0%Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja I_vote_lcap60%Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja I_vote_rcap 60% 
[ 3 ]
Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja I_vote_lcap20%Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja I_vote_rcap 20% 
[ 1 ]
 
Ukupno Glasova : 5
 
 

Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja Empty Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja

Počalji od phoenix Pet Jan 20, 2012 8:35 am

Sta mislite o Darth Vader-u?

Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja Star_wars_splat___darth_vader_by_jayboxdesigns-d38akv3
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja Empty Re: Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja

Počalji od Dr.Jackson Pet Jan 20, 2012 10:42 am

Mislim da je Darth Vaider tragi heroj...
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja Empty Re: Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja

Počalji od phoenix Sub Jan 21, 2012 1:40 am

Slazem se.
Stvarno su ga dobro osmislili, unikatan je.
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja Empty Re: Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja

Počalji od Elrond Smith Sre Jul 24, 2013 10:30 am

Dijelom tragi heroj, dijelom moj najmiliji negativac iz djetinjstva
Unikatan karakter sa sve svojom malom mikrotalasnom na grudima Wink
I odlican glas!

Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja Empty Re: Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja

Počalji od phoenix Čet Jul 25, 2013 1:51 am

Da, James Earl Jones, ako me secanje ne vara? Smile
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja Empty Re: Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja

Počalji od Elrond Smith Čet Jul 25, 2013 2:07 am

Tu je malo specifično, jer je Vadera glumio David Prowse, dok mu je glas davao JE Jones (bar u Imperija uzvraća toljagom)
Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja Empty Re: Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja

Počalji od phoenix Pet Jul 26, 2013 1:28 am

Da, da, znam da su razliciti glasovni i "telesni" glumac. :p:
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja Empty Re: Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja

Počalji od Elrond Smith Pet Jul 26, 2013 2:17 am

Ali ono sto se zaista JE Jonesu mora priznati jeste da ima GLAS!
A za Vadera ga je ubo 101% Very Happy

Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja Empty Re: Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja

Počalji od Elrond Smith Pet Jul 26, 2013 2:24 am

hahahahaha Very Happy

Elrond Smith
Elrond Smith
Officer
Officer

Broj poruka : 566
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja Empty Re: Darth Vader - omiljeni zlikovac SF-ja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: SF :: Second Level :: Star Wars

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu