Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =)

5 posters

Ići dole

Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =) Empty Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =)

Počalji od Buffy Pon Dec 19, 2011 10:08 am

I ko je gledao?iskreno ja sam tad film gledala 2,5 put u zivotu i odusevila sam se,vratilo mi je decije uspomene,3 sata uzitka.Bila sam srecna kao dete i uzivala.

pa ko je jeos gledao i kome je prijalo?
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =) Empty Re: Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =)

Počalji od phoenix Uto Dec 20, 2011 4:41 am

GLEDALAAAAAA

Prvih pola sata sam se blesavo smejuljila secajuci se kako je bilo kad sam ga prvi put gledala :P Very Happy Definitivno jedan od najboljih filmova, a meni mozda i najbolji u serijalu (mada, opet, svi su mi strava)!

Verovatno ce sad svake nedelje davati po deo (sem kada bude "Izadji na crtu"... Twisted Evil ), ali sigurno nece dati poslednji deo, pitanje je da li ce i prvi deo sedmog dati?!
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =) Empty Re: Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =)

Počalji od Hex Uto Dec 20, 2011 8:55 am

phoenix ::Verovatno ce sad svake nedelje davati po deo (sem kada bude "Izadji na crtu"... Twisted Evil ), ali sigurno nece dati poslednji deo, pitanje je da li ce i prvi deo sedmog dati?!

Verovatno će da daju do četvrtog dela i neće više... Ako daju i peti, onda će to da bude prvi put kod nas, ali ne verujem...

Da dogovorim i na temu: Nisam gledao, bio sam u bioskopu, ali sam tamo posle filma u holu video onu scenu kada Hariju Drvce (valjda se tako zvao, nemojte mnogo da se smejete ako nije, davno sam gledao i čitao poslednji put) objašnjava šta je skrivalica. Kada sam video kako je bio smešan kad je bio mali, oduševio sam se... Very Happy
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =) Empty Re: Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =)

Počalji od phoenix Uto Dec 20, 2011 9:03 am

Da, Drvce je jedno od najjacih imena Very Happy
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =) Empty Re: Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =)

Počalji od Scarlet Ned Jan 01, 2012 10:46 am

Hex ::

Verovatno će da daju do četvrtog dela i neće više... Ako daju i peti, onda će to da bude prvi put kod nas, ali ne verujem...


Slazem se... Inace prijalo mi je, iako sam ga par dana pre toga gledala sa mladjom sestrom... Smile
Scarlet
Scarlet
Intern
Intern

Broj poruka : 143
Datum upisa : 07.09.2011
Godina : 31

http://knjizevnikutak.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =) Empty Re: Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =)

Počalji od Buffy Pon Jan 02, 2012 3:21 am

ja sam mu se radovala kao malo dete,secam se kada su prosle godine oko nove gpdine negde 3.januara{oko 3.januara}pustali Harija i zatvorenika iz askabana,a na nasoj televiziji najdalje su pustali do vatrenog pehara tp je 5. deo be?mozda gresim,nzm,ali bilo bi lepo da puste sve delove Very Happy
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =) Empty Re: Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =)

Počalji od phoenix Pon Jan 02, 2012 5:13 am

Sinoc sam gledala do onog dela kad je Lokhart Hariju "popravio" ruku. Cekam reprizu u subotu Smile

Ne verujem da ce dati 6-i, a sedme nece sigurica
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =) Empty Re: Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =)

Počalji od Dr.Jackson Pon Jan 02, 2012 5:28 am

Odlican je drugi deo..
A sto se tice ruke:
Bitno je da vise nisu polomljene kosti a i sada je mnogo fleksibilnija Zezanje Laughing
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =) Empty Re: Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =)

Počalji od Buffy Pon Jan 02, 2012 7:44 am

zaaa meni je Dobby presladak,kao mali Smigi{smigol iz gp}ladno bi ga nosila svuda sa sobom micca Very Happy
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =) Empty Re: Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =)

Počalji od phoenix Pon Jan 02, 2012 8:04 am

tacno znam kako ti je...
Spojler:

Dobbie is free!!! Very Happy
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =) Empty Re: Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =)

Počalji od Hex Pon Jan 02, 2012 8:37 am

Buffy ::na nasoj televiziji najdalje su pustali do vatrenog pehara tp je 5. deo

To je 4. deo... Wink 5. deo je Red Feniksa. Baš me obradovalo što ponovo puštaju filmove. Nisam neki ljubitelj, ali nemam vremena da ponovo čitam knjige, tako da je i ovo dobro kad nema bolje. Smile
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =) Empty Re: Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =)

Počalji od Buffy Uto Jan 03, 2012 4:22 am

Hex ::
Buffy ::na nasoj televiziji najdalje su pustali do vatrenog pehara tp je 5. deo,valjda

To je 4. deo... Wink 5. deo je Red Feniksa. Baš me obradovalo što ponovo puštaju filmove. Nisam neki ljubitelj, ali nemam vremena da ponovo čitam knjige, tako da je i ovo dobro kad nema bolje. Smile

kao sto rekoh 5. ili4 . nzm Very Happy ,nego nije to bitno,bitno je da je nasa televizija konacno resila da pusti nesto normalno Very Happy

Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =) Empty Re: Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =)

Počalji od phoenix Uto Jan 03, 2012 7:26 am

Jasta, tu se slazem sa tobom. U doba kada je TV program propao nacisto, malo magije nije na odmet.
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =) Empty Re: Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =)

Počalji od Buffy Uto Jan 03, 2012 9:30 am

pa realno magija je jedino sto moze da spasi nas tv program xD
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =) Empty Re: Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =)

Počalji od Dr.Jackson Sub Jan 21, 2012 11:31 pm

Izgleda da je 4. deo bio i poslednji.... Sad
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =) Empty Re: Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =)

Počalji od phoenix Ned Jan 22, 2012 12:55 am

Da, nazalost... Procitala sam prvih pet knjiga, a 6-i deo je jedini deo koji nisam gledala.... Crying or Very sad
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =) Empty Re: Prvi deo Hari potera bio u nedelju na Prvoj =)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu