Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glen Cooper "The Book of Souls"

3 posters

Ići dole

Glen Cooper "The Book of Souls" Empty Glen Cooper "The Book of Souls"

Počalji od phoenix Ned Sep 25, 2011 11:44 pm

Glen Kuper "KNJIGA MRTVIH DUŠA"

Biblioteka: Samo nekoliko ljudi zna da ona postoji. U njoj se kriju najstrašnije tajne na svetu... Međutim, knjiga koja je ključ za rešavanje najveće tajne od svih nestala je.


Nakon otkrića biblioteke mrtvih sa datumima rođenja i smrti svih ljudi na planeti, život agenta Vila Pajpera trajno se menja. Taman kada je pomislio da je sve muke ostavio za sobom i otišao u penziju, iznenadni pronalazak nestale knjige iz biblioteke mrtvih vodi ga u novu pustolovinu.
Kako bi rešio misteriju od koje zavisi sudbina celog čovečanstva, Pajper saznaje da je nestala Knjiga mrtvih duša ostavila dubok trag u istoriji, nadahnuvši mnoge velike umove od Šekspira i religijskog filozofa Žana Kalvina, pa sve do čuvenog Nostradamusa, koji je oduševio svet svojim veličanstvenim predskazanjima.

Rešavajući tragove koji su kroz mnoge vekove bili skriveni u starom engleskom zamku, Vil će saznati šokantnu istinu za koju čovečanstvo možda još i nije spremno...

"Sjajna, inteligentna priča koja u potpunosti obuzima čitaoca." - Library Journal



Glen Cooper "The Book of Souls" N321519


Poslednji izmenio phoenix dana Čet Jan 26, 2012 9:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Glen Cooper "The Book of Souls" Empty Re: Glen Cooper "The Book of Souls"

Počalji od _LiVe_FasT_dIe_NeVer_ Čet Jan 26, 2012 2:46 am

Obozavam knjigu. Nastavak je isto odlican. Svidja mi se prica ali definitivno najbolji je Vil, nije tipican glavni junak, na pocetku me je nervirao ali posle sam se navikla. Ono sto je karakteristicno za knjigu je da je prvo napisana kao scenario za film pa je autor odlucio da je ipak izda kao knjigu tako da je stil pisanja drugaciji sto samo doprinosi knjizi.
_LiVe_FasT_dIe_NeVer_
_LiVe_FasT_dIe_NeVer_
Novice
Novice

Broj poruka : 6
Datum upisa : 26.01.2012
Godina : 34
Lokacija : on a planet far away...

Nazad na vrh Ići dole

Glen Cooper "The Book of Souls" Empty Re: Glen Cooper "The Book of Souls"

Počalji od phoenix Čet Jan 26, 2012 9:14 am

Kupila sam je, ima godinu dana, ali nikako da stignem da je procitam. Drago mi je da ti se svidja, nadam se da ce se i meni svideti... Ma, hoce sigurno, volim ja ovaj tip knjige Very Happy

Kako se zove nastavak?
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Glen Cooper "The Book of Souls" Empty Re: Glen Cooper "The Book of Souls"

Počalji od Buffy Pon Jan 30, 2012 12:08 pm

prva je knjiga dusa pa biblioteka mrtvih,proctala sam ali na zalost ne do kraja zato sto nisam imala vremena,onda je uela keva da cita pa cale,pa su se svi izredjali sad nmp gde je zavrsila knjga,ionace radnjia je odlicna i odlicno zamisljena ali posto se vidi da je bila scenario nekako nije lepo pretosena u knjigu da je citljiva i da je radnja opisima povezana vec je nekako mnogo kao scenario nzm nije losa Very Happy
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Glen Cooper "The Book of Souls" Empty Re: Glen Cooper "The Book of Souls"

Počalji od phoenix Uto Jan 31, 2012 8:22 am

Krenula sam da je citam. Meni se svidja stil. Drugacije, 'radi' kod mene. Stigla sam za sad do trece glave.
Nije mi jasno kako je Knjiga mrtvih dusa prva knjiga.

http://www.alnari.rs/47f5f76c-9f24-4212-a3db-d5768f6aaac3/BIBLIOTEKA-MRTVIH.aspx

Ja mislim da je Biblioteka Mrtvih prvi deo.

Nego, zna li neko gde ima da se kupi Biblioteka mrtvih? Ili, gde ima knjizara Alnari? Very Happy
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Glen Cooper "The Book of Souls" Empty Re: Glen Cooper "The Book of Souls"

Počalji od Buffy Uto Jan 31, 2012 9:39 am

ax da sorry ja sam nesto pomoesala,mmm ja sam je kupila na sajmu a u bg ih jos imas radnju u Ustaničkoj 125/b Very Happy
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Glen Cooper "The Book of Souls" Empty Re: Glen Cooper "The Book of Souls"

Počalji od phoenix Sre Feb 01, 2012 5:35 am

Ok je, Very Happy nego meni bese cudno.
Hvala za lokaciju Cool
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Glen Cooper "The Book of Souls" Empty Re: Glen Cooper "The Book of Souls"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu