Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Linkin Park

3 posters

Ići dole

Linkin Park Empty Linkin Park

Počalji od phoenix Ned Sep 18, 2011 12:47 am

Линкин Парк је рок састав из Агоура Хилса, Калифорнија. Од настанка 1996. године до данас продали су више од четрдесет милиона копија албума и освојили два Гремија. Са њиховим првим студијсим албумом, Хибрид Теори (Hybrid Theory), постигли су светску славу. Њихов следећи студијски албум, Метеора, наставио је њихов успех.

Познати су и по неколико сарадњи, највише са репером Џеј-Зијем у њиховим заједничким албуму Collision Course, и сарадњи са мноштвом уметника на Reanimation-у. Албум је био међу најпродаванијима са близу 625.000 копија у првој недељи, што је други најпродаванији албум те године.

Тренутни чланови бенда:
Честер Бенингтон - главни певач (од 1999-до данас)
Мајк Шинода - емси, репер, ритмичка гитара (од 1996- до данас)
Бред Делсон - главна гитара (од 1996-до данас)
Дејв "Феникс" Фарел - бас гитара, пратећи вокали (од 1996-до 1999,и од 2001-до данас)
Џо Хан - микс, програмирање, узорци, ритмови(1996-до данас)
Роб Бурдон - бубњеви, клавијатура/клавир (1996-до данас)

Linkin Park 8729_LINKIN%20PARK1
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Linkin Park Empty Re: Linkin Park

Počalji od Buffy Čet Dec 29, 2011 9:54 am

slusam....gotivim....Very Happy
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Linkin Park Empty Re: Linkin Park

Počalji od Hex Čet Dec 29, 2011 11:26 am

Slušao sam ih nekad, ali sam potpuno zaboravio na njih... Dosadili su mi...
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Linkin Park Empty Re: Linkin Park

Počalji od phoenix Pet Dec 30, 2011 7:18 am

Hex ::Slušao sam ih nekad, ali sam potpuno zaboravio na njih... Dosadili su mi...

Slicna stvar je i sa mnom. Ima par pesama koje jos uvek rado slusam. Raniji albumi su im bili bas dobri, ovaj poslednji je blago s*anje. Izgubili su zestinu. Ali, ok, oni kazu da "sazrevaju", a sto se to nama ne svidja, bas njih boli tur. Laughing
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Linkin Park Empty Re: Linkin Park

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu