Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter-Komentarisite film/ove

+2
Dr.Jackson
Buffy
6 posters

Ići dole

Harry Potter-Komentarisite film/ove Empty Harry Potter-Komentarisite film/ove

Počalji od Buffy Sre Avg 24, 2011 2:50 am

Harry Potter-Komentarisite film/ove Harry_potter_seeding

The Harry Potter film series is based on the seven Harry Potter novels by British author J. K. Rowling and, when complete, will consist of seven fantasy-adventure films, with the final instalment split into two parts. The film franchise stars Daniel Radcliffe, Rupert Grint and Emma Watson as the leading three characters, Harry Potter, Ron Weasley and Hermione Granger.
The film adaptation of the seventh and final novel, Harry Potter and the Deathly Hallows, is currently in post-production after the final stage of principal photography was completed on Saturday 12 June 2010. The final book is split into two cinematic parts: Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 is due out on 19 November 2010 and Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 is due out on 15 July 2011. Producer David Heyman has stated that Harry Potter and the Deathly Hallows is being treated as one film, but released as two parts. Part 1 was originally scheduled to be released in 3D and 2D on it's individual release date, but Warner Bros., due to a delay in the 3D conversion process, announced it will be released only in 2D and IMAX cinemas. Part 2, however, will be released in 2D and 3D cinemas as it was planned.
The Harry Potter film franchise is the highest grossing film series of all time when not adjusted for inflation, with over $5.4 billion in worldwide receipts. Currently the series consists of six motion pictures, all of which (unadjusted for inflation) are on the all time list of 30 highest-grossing films worldwide, with the first and fifth films among the top ten. The latest instalment, Harry Potter and the Half-Blood Prince, was released in cinemas worldwide on 15 July 2009.

I sta mislite o filmovima? Smile
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Harry Potter-Komentarisite film/ove Empty Re: Harry Potter-Komentarisite film/ove

Počalji od Dr.Jackson Sre Avg 24, 2011 3:32 am

Zadnji deo nisam gledao ali najbolji su 1. i 3. deo po meni
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Harry Potter-Komentarisite film/ove Empty Re: Harry Potter-Komentarisite film/ove

Počalji od Hex Sub Avg 27, 2011 2:32 pm

Lično, filmovi mi se uopšte ne dopadaju... Glumci su dobro izabrani, ali mnogo odstupaju od knjiga. Što se mene tiče mogli su da filmove nazovu i John Smith, a ne Harry Potter. Radnja je ista, to priznajem, ali sve detalje su promenili gotovo do neprepoznatljivosti. Posebno mogu to da kažem za četvrti deo koji me je toliko razočarao da ostale neću ni da gledam.

Potpuno sam razočaran. Ocena 2/10... Ovih 2 sam dao za trud i uložene pare, nikako za kvalitet. Treba da se stide...

Ako hoćete zaista da upoznate svet Harry Pottera i stvarnu priču, pročitajte knjige. Film će vas samo dovesti u zabludu.
Hex
Hex
Lord
Lord

Broj poruka : 1297
Datum upisa : 25.08.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Harry Potter-Komentarisite film/ove Empty Re: Harry Potter-Komentarisite film/ove

Počalji od Buffy Sre Avg 31, 2011 1:22 am

pa tako je uvek,film nikada nije isti kao knjiga,knjige su uvek bolje...
iskreno nisam citala knjige a ni sve filmove nisam gledala,ono sto jesam nije lose 9/10
p.s. gledala sam prvi,drugi,treci i cetvrti deo,ostale nisam i ne zalim,posto sam vec prestala da pratim radnju Surprised
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Harry Potter-Komentarisite film/ove Empty Re: Harry Potter-Komentarisite film/ove

Počalji od Dr.Jackson Sre Avg 31, 2011 1:24 am

ono sto jesam nije lose 9/10
Visoko ti je to nije loše Very Happy Laughing Da se kucnemo
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Harry Potter-Komentarisite film/ove Empty Re: Harry Potter-Komentarisite film/ove

Počalji od Buffy Sre Avg 31, 2011 1:56 am

pa to je moje misljenje,ako vi ne volite film vasa stvar.... S\'d ćeš da izedeš g
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Harry Potter-Komentarisite film/ove Empty Re: Harry Potter-Komentarisite film/ove

Počalji od Dr.Jackson Sre Avg 31, 2011 2:09 am

Ovako prvi delovi su dobri ali nekako cim prodje pehar okrene se sve za 180 stepeni. Polukrvni princ je tako loš film da je lošiji nisam gledao ili sam gledao ali bio u rangu sa njim.Taj smor od filma je toliko ugrozio ocenu serijala da je od dobre 8 serijal donio
Ocena:6,7
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Harry Potter-Komentarisite film/ove Empty Re: Harry Potter-Komentarisite film/ove

Počalji od Buffy Pet Sep 02, 2011 4:41 am

meni se do pehara svidjau a posle njega nisam ni gledala...
Buffy
Buffy
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 506
Datum upisa : 21.08.2011
Lokacija : Quantico

Nazad na vrh Ići dole

Harry Potter-Komentarisite film/ove Empty Re: Harry Potter-Komentarisite film/ove

Počalji od Scarlet Čet Sep 08, 2011 4:40 am

Hex ::Lično, filmovi mi se uopšte ne dopadaju... Glumci su dobro izabrani, ali mnogo odstupaju od knjiga. Što se mene tiče mogli su da filmove nazovu i John Smith, a ne Harry Potter. Radnja je ista, to priznajem, ali sve detalje su promenili gotovo do neprepoznatljivosti. Posebno mogu to da kažem za četvrti deo koji me je toliko razočarao da ostale neću ni da gledam.

Potpuno sam razočaran. Ocena 2/10... Ovih 2 sam dao za trud i uložene pare, nikako za kvalitet. Treba da se stide...

Ako hoćete zaista da upoznate svet Harry Pottera i stvarnu priču, pročitajte knjige. Film će vas samo dovesti u zabludu.


Filmovi nisu nesto, ali nisu ni toliko losi.. Smile
Slazem se za odstupanja od knjiga, i mene je to mnogo nerviralo...
Knjige su definitivno mnogo bolje..
Scarlet
Scarlet
Intern
Intern

Broj poruka : 143
Datum upisa : 07.09.2011
Godina : 31

http://knjizevnikutak.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Harry Potter-Komentarisite film/ove Empty Re: Harry Potter-Komentarisite film/ove

Počalji od phoenix Čet Sep 08, 2011 6:57 am

tacno da su dosta promenili i dosta odstupali i dosta izostavili
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Harry Potter-Komentarisite film/ove Empty Re: Harry Potter-Komentarisite film/ove

Počalji od Russell Queen Pet Sep 09, 2011 9:24 pm

Volim gledati filmove o HP i sve sam ih gledala više puta.To je jedna od kvalitetnijih saga po mom mišljenju.Žao mi je što neće biti više filmova Sad
Russell Queen
Russell Queen
Cadet
Cadet

Broj poruka : 63
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 27
Lokacija : Halliwell manor

Nazad na vrh Ići dole

Harry Potter-Komentarisite film/ove Empty Re: Harry Potter-Komentarisite film/ove

Počalji od phoenix Sub Jan 04, 2014 12:52 am

Serijal o Harry Potter-u ponovo na TV Prva!

Ili, bolje receno - oni filmovi koje su otkupili, hehe. Prvi deo je emitovan 30.12.2013, tako da ce verovatno nedeljno, ponedeljcima, davati ostale filmove koje imaju. Reprize ce ici subotom od podne.

Upravo gledam reprizu prvog dela, i mogu reci da ga gotovo znam napamet, jer uhvatim sebe kako kazem neke fraze pre nego sto ih likovi u filmu izgovore!  Very Happy 
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Harry Potter-Komentarisite film/ove Empty Re: Harry Potter-Komentarisite film/ove

Počalji od Dr.Jackson Uto Apr 01, 2014 10:54 am

Filmski svet Harija Potera u novoj trilogiji
| IZVOR: B92, GUARDIAN
b92.net ::Magični Hogvorts, vesela i čarolija puna Dijagon aleja ponovo će se naći na filmu, jer je književnica Džoan K. Rouling, autorka serijala o Hariju Poteru, krajem marta pristala da radi na novoj filmskoj trilogiji koja će biti smeštena u vreme pre Poterovog rođenja.
 
Harry Potter-Komentarisite film/ove 350606253533b0e6d6ddca588577714_640x465
Beta/AP Photo/Lefteris Pitarakis
“Kada sam rekla da će zahvaljujući njemu ‘Fantastične zveri’ postati stvarnost, nisam to govorila zarad promocije, već zato što je to istina. Imali smo jednu zajedničku večeru, potom smo razgovarali telefonom i onda sam ja iz fioke izvukla nešto za šta sam do sada mislila da će samo ostati kao uspomena mojoj deci”, kazala je Džoan K. Rouling u razgovoru za "Njujork tajms".

Osoba o kojoj Roulingova govori je Kevin Cuhijara, jedan od čelnika filmskog giganta Vorner bros, a ono što je izvukla iz fioke zapravo su njene beleške nastale tokom rada na knjigama o Hariju Poteru. Još preciznije, to su nacrti nastali prilikom rada na enciklopedijskom izdanju “Magizoologija fantastičnih zveri” (Fantastic Beasts Magizoology), koje je književnica objavila 2001. godine kako bi sakupila novac poklonjen u dobrotvorne svrhe.

Tako će studio Vorner bros i Džoan K. Rouoling sarađivaće na filmskoj trilogiji zasnovanoj na “Fantastičnim zverima” (Fatnastic Beast), prenosi "Gardijan".


U pitanju će, kako je najavljeno, biti filmovi epskih razmera, čija će se radnja odvijati sedamdesetak godina pre rođenja Harija Potera.

Naime, udžbenik “Čudesne zveri i gde ih naći”, jedan je od udžbenika koji se koriste na Hogvortsu, školi za čarobnjake. Roulingova je o toj knjizi pisala još u prvom delu serijala o Poteru i tada je ulogu autora knjige dodelila Njutu Skamanderu, “slavnom magizoologu”.

Upravo će Skamander biti glavni junak novih filmova, a Roulingova priznaje da ju je u nove avanture hrabro gurnuo Kevin Cuhijara.

“Kada je on uzeo stvar u svoje ruke, doneo je novu energiju. On je veoma draga i brižna osoba”, kazala je Roulingova. Još ne postoje zvanične informacije o rediteljima, kao ni o datumu snimanja ili potencijalnim glumcima.

Serijal osam filmova o Hariju Poteru važi za najuspešniju filmsku franšizu u istoriji kinematografije, koja je širom sveta zaradila više od 7,7 milijardi dolara.
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Harry Potter-Komentarisite film/ove Empty Re: Harry Potter-Komentarisite film/ove

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu