Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011


Join the forum, it's quick and easy

Forum obuhvata sve podžanrove SF-a ukratko rečeno ceo Sci-Fi!

Ukoliko volite Sci-Fi kanal onda je ovo nesumljivo forum za vas.Ceo forim je izdeljen u najpopularnije tv serije tako na prvi pogled može se reći da je ovo forum o svim SF i Fantasy serijama.Ovo su neki od naslova:Charmed,The X files,Star Trek,Buffy the Vampire Slayer,Lost,Stargate,The Lord of the Rings,Star Wars,Supernatural,Legend of the Seeker...ali ipak to je samo delic onoga sto mozete pronaci

Ako mislite da nešto "fali" Smile nema problema napravićemo forum samo za vas,naravno ukoliko se ukaže prilika za to

Dakle:Ako volite Sci-Fi chanel da gledate,ako volite naucnu fantastiku,magiju,vampire,horore....
Pronasli ste pravi forum!
__________________
SCI-FI SERBIA
Forum zvanično počeo s radom 21.08.2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Trek Into Darkness

2 posters

 :: SF :: Star Trek

Ići dole

Star Trek Into Darkness Empty Star Trek Into Darkness

Počalji od Dr.Jackson Pet Jul 12, 2013 12:56 am

Star Trek Into Darkness StarTrekIntoDarkness_FinalUSPoster

wikipedia ::Star Trek Into Darkness is a 2013 American science fiction action film. It is the twelfth installment in the Star Trek film franchise and the sequel to 2009's Star Trek. It was directed by J. J. Abrams from a screenplay written by Roberto Orci, Alex Kurtzman, and Damon Lindelof, based on the series of the same name created by Gene Roddenberry. Lindelof, Orci, Kurtzman and Abrams also serve as producers, along with Bryan Burk. Chris Pine reprises his role as Captain James T. Kirk, with Zachary Quinto, Karl Urban, Zoe Saldana, Anton Yelchin, Simon Pegg, Leonard Nimoy, John Cho, and Bruce Greenwood reprising their roles from the previous film. Benedict Cumberbatch, Peter Weller and Alice Eve round out the film's principal cast.
After the release of Star Trek, Abrams, Burk, Lindelof, Kurtzman and Orci signed up to produce the film. Filming began in January 2012. The film was shot entirely in California. The film's visual effects were handled by Industrial Light & Magic.
The film was converted to 3D in post-production. Star Trek Into Darkness premiered at Event Cinemas in Sydney on April 23, 2013,[6] and was released on May 9, 2013, in Australia, New Zealand, United Kingdom and parts of Europe and Peru,[7] with other countries following. The film was released on May 16, 2013, in the United States and Canada, opening at IMAX cinemas one day earlier.[8][9] The film has become a commercial success and received positive reviews, grossing more than $440 million worldwide. It stands as the highest-grossing film of the Star Trek franchise.

Moje vidjenje filma:

Meni je film nesto losiji od prethodnog ne znam ni sam zasto ,ali nekako posle one lude akcije iz ST [2009] ovo mi dodje kao limunada ...ne znam zasto je to tako uprkos boljoj radnji ,ali eto nekako imam osecaj kao da ne tece glatko vec negde skipucka ,a svaka prepreka se vidi na 1000 metara! Tek sada kada sam ga drugi put odledao svideo mi se jos vise ,ali ne dovoljno da mu dam vecu ocenu od prethodne!

Kahn je car  Mozda jedina svetla tacka celog flma  Jupi 
Ostali su mu tu kud koji sa po kojim svetlim trenucima ne znam...  Prvenstveno me nervira samo ponasanje starfleet oficira kada su saznali da imaju teroristu mislim ajde kao da se radilo o dobroj organizovaj sluzbi ,a ne jednom "superman" paceniku koji zgrnuo na sebe sav gnev ...  Shocked 

ne citaj ako nisi gledao film:

Uglavnom film mi je OK! Jedna jaka , cvrsta i stabilna 8 od mene!
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Star Trek Into Darkness Empty Re: Star Trek Into Darkness

Počalji od phoenix Pet Jul 12, 2013 2:31 am

S obzirom da nisam gledala prethodni film, meni je ovo OK.
Film je poprilicno predvidljiv, i svako ko se nagledao filmova i filmova, i prica i prica, moze da predvidi sta ce se desiti.

Humor je na mestu.

Kan je definitivno pokrao film od njegovih junaka, koji su izgledali kao siparice i skolarci oko njega. Covek bi pomislio da su oficiri nesto pametniji, analiticniji, i da znaju da se ponasaju u skladu sa teroristickom situacijom u kojoj su se nasli, ali jok... Jedan covek = teroristicka organizacija ih je sve oduvao.

Kao i svako SF ostvarenje, i ovaj film obiluje tzv. "suspended belief", tj. malo nemogucim situacijama i posledicama pojedinih dogadjaja o kojima je originalni poster teme rekao nesto u spojleru.

Sve u svemu, lepo uradjen, skockan i nalickan film, koji mi nije skidao osmeh s lica. Ja mu takodje dajem 8, ali 8.45/10. Very Happy
phoenix
phoenix
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2715
Datum upisa : 28.08.2011
Lokacija : Dressrosa

Nazad na vrh Ići dole

Star Trek Into Darkness Empty Re: Star Trek Into Darkness

Počalji od Dr.Jackson Pet Jul 12, 2013 2:45 am

Ali on nije covek! On je nadcovek tj produkt dobinjen genetskom manipulacijom '90 godina za vreme eugenickih ratova kada se vodila trka oko stvaranja super ljudi Wink 
Dr.Jackson
Dr.Jackson
Q Continuum
Q Continuum

Broj poruka : 2622
Datum upisa : 02.07.2011
Godina : 34
Lokacija : TARDIS

https://scifi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Star Trek Into Darkness Empty Re: Star Trek Into Darkness

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: SF :: Star Trek

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu